
Батут Salta "First Class" Green (427 см) до 180 кг 5374G
60 832 ₴
- В наявності
- Код: 129054170
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Батут Salta First Class - 427 см - зелений
Специфікація:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | Dla przedszkolaka (>3 lat) |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр батута | 427cm > Trampoliny śr. od 427cm do 427cm |
| Мoдель | First Class 427 cm Zielony |
| Максимальна вага користувача | 180kg |
| Марка | Salta > Trampoliny Salta |
| Тип | Trampoliny z siatką > Trampoliny z siatką |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 832 ₴
