
Кухонна мийка TEKA Maestro Frame FR60SXF 595x510x180 mm полірована сталь (40180600)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 114405880
Доставка зі складу 5-10 днів.



Мийка з нержавіючої сталі, 3 способи установки

Рамка FR60SXF

Багато можливостей складання
Два види монтажу дозволяють підібрати мийку до стилю вашої кухні.

Раковини з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Матеріал: нержавіюча сталь1 камераПластикова вставка для фільтраДозатор рідини2 Варіанти встановлення: вбудований у стільницю, врівень із стільницею
Зливний комплект із клапаном 3½" і сифоном. Глибина чаші: 180 мм. Покриття: полірована сталь, 3 отвори. Розміри: 97x51x18 см.

Ширина (мм): 510
Глибина (мм): 180
Довжина виробу (мм): 595
Вага нетто (кг): 6
Довжина великої камери (мм): 520
Ширина великої камери (мм): 380
Глибина великої камери (мм): 180
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип монтажу: врізний, врізний, підвісний
Кількість отворів під кран: 1
Тип зливного отвору: 3½"
Для шафи від (см): 60
Кількість камер: 1B
Кількість дренажів: 1B
Шумоізоляція: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Frame |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 38 cm |
- Ціна: 9 999 ₴

