
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-607F пара
31 010 ₴
- В наявності
- Код: 105725755
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вражаючі підлогові динаміки

Ідеальний вибір для меломанів
З комплектом динаміків TAGA HARMONY TAV-607F ви можете насолоджуватися винятковим стереозвуком. Подвійний комплект динаміків допоможе створити надзвичайний звуковий фон, який порадує винятковими басами , ефективними середніми тонами та перламутровими високими тонами.

Ефективні дизайнерські рішення
Сильною стороною акустичної системи TAGA HARMONY TAV-607F є її унікальний дизайн. Найважливішим елементом, звичайно ж, є корпус, розроблений відповідно до технології TLIE-I . Завдяки цьому зменшується виникнення перешкод, а також обмежується генерація акустичних резонансів. Цього ефекту вдалося досягти, зокрема, завдяки підвищеній жорсткості, а також спеціальним внутрішнім підсилювальним обручам і товстим стінкам корпусу.

Потужність твітера
Безсумнівною перевагою акустичної системи TAGA HARMONY TAV-607F є високочастотні перетворювачі, оснащені надзвичайно легким шовковим куполом. Завдяки йому обробка звуків високих тонів відбувається ще ефективніше. Варто також відзначити збільшений магніт, який дозволяє ефективніше перетворювати електричну форму хвилі на акустичний звук.

Краща ізоляція від землі
Ніжки надзвичайно жорсткі та товсті, що забезпечує майже ідеальну ізоляцію динаміка від землі , що підвищує прозорість звуку, чіткість і контроль басів.

Комплектація
Купуючи акустичні системи TAGA HARMONY TAV-607F , ви отримуєте основні пристрої, ніжки, кришки та документацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 3 |
| Потужність | 90 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 25000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Тип | Підлогова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 40 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 120 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 14 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Taga Harmony > Kolumny podłogowe Taga Harmony |
| Мoдель | TAV-607F |
| Колір | Brązowe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ефективність | 91 dB |
| Частотна характеристика | 40-25000 Hz |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 100 W |
| Будівництво | 3 drożna |
- Ціна: 31 010 ₴
