Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігровий монітор Gigabyte M28U
Досліджуйте унікальні функції монітора Gigabyte M28U та приєднуйтесь до гри. Пристрій створено з думкою про геймерів, тому він швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології HDR монітор пропонує ширший діапазон яскравості та контрастності, що робить ігри ще більш атмосферними. Gigabyte M28U забезпечить вам плавне зображення 4K UHD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму.
Найвища якість кольору
Gigabyte M28U перенесе вас у реалістичний світ ігор. Завдяки 8-бітній матриці та 94% відтворення колірного простору DCI-P3 кольори порадують вас і повністю оживлять кожне зображення. Монітор також підтримує стандарт DisplayHDR 400. Ця технологія забезпечує достатній контраст і глибину кольору, тому ви можете бачити кожну деталь як у яскравих, так і в дуже темних сценах.
Насолоджуйтесь найвищою частотою оновлення, повною глибиною кольору та ефектом HDR. Підтримка стандарту DisplayPort High Bit Rate 3 (HBR3) гарантує максимальну пропускну здатність.
Шалено швидкий екран
Насолоджуйтесь винятковою плавністю зображення завдяки матриці IPS Super Speed з частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс (GTG). Завдяки йому і ігри, і фільми радують динамікою, а стеження за курсором миші на екрані ще точніше. Вища частота означає, що кадри зображення оновлюються частіше за секунду, роблячи рух краще відтвореним і, отже, більш реалістичним.
HDMI 2.1 забезпечує приголомшливі враження від ігор на останніх консолях. Більше того, він забезпечує вихідне відео 4K UHD із вражаючою частотою оновлення 120 Гц без субдискретизації кольоровості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Висота з основою | 534mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 194mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 28 cali > Monitory 28 cali |
| Динамічний контраст | 1000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | M28U |
| Марка | Gigabyte > Monitory Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 6W |
| Споживана потужність | 115W Вт |
| Розмір плями | 0,16mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 637 mm |
- Ціна: 9 999 ₴



