Доставка зі складу 5-10 днів.
Gigabyte 34" M34WQ
Gigabyte M34WQ — це 34-дюймовий ігровий монітор. Висока роздільна здатність WQHD дозволить розгледіти кожну деталь. Частота оновлення 144 Гц і час відгуку 1 мс гарантують надзвичайно плавне зображення, яке дасть вам перевагу в іграх. Ігрові монітори Gigabyte пропонують мінімалістичний і приголомшливий дизайн і багато корисних функцій, розроблених для геймерів.
Вбудований KVM
Ви гравець, працюєте вдома і вам потрібно підключити до монітора кілька пристроїв – комп’ютер, ноутбук чи, можливо, телефон? Ви будете в захваті від вбудованої в монітори GIGABYTE серії M функції KVM! Як це працює? Підключіть монітор до другого пристрою за допомогою кабелю USB-C, натисніть кнопку... і все! Ефект? Ви можете працювати, грати, використовувати інші пристрої за допомогою тієї ж миші/клавіатури і, звичайно, монітор! Раніше вам потрібен був окремий виділений KVM, тепер у вас є все це від GIGABYTE!
Переваги:
- Простота використання (вибір пристрою однією кнопкою)
- Жодного додаткового обладнання (єдине додаткове обладнання, необхідне для функції KVM, – це кабель USB-C, який підключає монітор до додаткового ноутбука/комп’ютера/телефону)
- Зручність (вам не потрібно підключати клавіатуру/мишу/монітор до другого пристрою)
Функції, які покращують ігровий процес
Монітор GIGABYTE M34WQ, як обладнання, розроблене для геймерів, наповнене багатьма зручностями, які підтримують ігровий процес і збільшують шанси на перемогу. Йдеться про перехрестя, яке допоможе вам поцілити в суперників, і таймер, який дозволяє виміряти ваш час у грі.Крім того, за допомогою Six Axis Control ви можете індивідуально керувати шістьма кольорами, щоб монітор відображав колірну гамму ще більше. точно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 10,2kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 34 cale > Monitory 34 cale |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | M34WQ |
| Марка | Gigabyte > Monitory Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 6W |
| Споживана потужність | 127W Вт |
| Роздільна здатність | 3440x1440 > Monitory 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LCD > Monitory LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴




