Монітор LG UltraGear 27GR95QE
  • В наявності
  • Код: 151980617
Монітор LG UltraGear 27GR95QE
Доставка зі складу 5-10 днів.
Створено для ігор
Перший у світі ігровий OLED-монітор із частотою 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс (GtG).
Екран
27" QHD (2560 x 1440) OLED HDR10 / DCI-P3 98,5%** Технологія антивідблиску
Швидкість
Частота оновлення 240 Гц, час відгуку 0,03 мс (GtG) QHD і 240 Гц через HDMI 2.1
Технології
Сумісність із NVIDIA® G-SYNC® | AMD FreeSync™ Premium
27-дюймовий QHD OLED
Створено для захоплюючої гри
САМОПАСВІЧУЮЧІ OLED ПІКСЕЛІ
Світлодіод
OLED
Коефіцієнт контрастності OLED 1 500 000:1
Антиблікова технологія
Покажи мені, як ти граєш
Блискавично швидкий, найшвидший OLED у серії UltraGear™
Фантастична швидкість, OLED із частотою оновлення 240 Гц.
Надзвичайна швидкість 0,03 мс час відгуку (GtG)
QHD OLED, 240 Гц через HDMI 2.1.
Технології на службі плавного ігрового процесу
Дизайн для геймерів
Бічне обертання
Висота нахилу
Перевернути до вертикалі
Безкаркасний корпус
Пульт дистанційного керування UltraGear™
Налаштування та керування одночасно
*Пульт дистанційного керування входить у комплект.
Чотириполюсний вихід для навушників
Плагін для захоплюючих звукових ефектів
*Гарнітури продаються окремо.
Графічний інтерфейс користувача
Відзначений нагородами графічний інтерфейс користувача для геймерів
Захистіть свій екран за допомогою OLED Care
*Ця функція доступна лише як пульт дистанційного керування, що входить до комплекту.
Синхронізація динамічної дії
Стабілізатор чорного
Хрестик
Ціль розташована по центру, що полегшує влучення.
Лічильник FPS
LG Calibration Studio
Покращені точні кольори
Характеристики
Основні
ВиробникLG
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Додаткові характеристики
Настінне кріпленняТак
Користувальницькі характеристики
HDR-режимДа
Вертикальні кути огляду178°
Вага з базою7,35kg
Висота з основою465mm
Гарантійний термін (міс)12
Глибина з основою258mm
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана27 cali > Monitory 27 cali
Динамічний контраст1500000: 1
Додаткові функціїNVIDIA G-Sync
Клас енергоспоживанняF
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
Кнопка повного вимкненняДа
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МаркаLG > Monitory LG
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність74W Вт
Розмір плями0,23mm
Роздільна здатність2560x1440 > Monitory 2560x1440
Роз'ємиDisplayPort > Monitory DisplayPort
Співвідношення сторін екрана16:9
Стандарт VESA100x100
ТВ тюнерNie posiada > Monitory - Nie posiada
ТехнологіїLCD > Monitory LCD
Тип матриціLED
Функція поворотуДа
КолірCzarne
Ширина з основою604mm