Монітор AOC CU34V5CW/BK
  • В наявності
  • Код: 137636154
Монітор AOC CU34V5CW/BK
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плоскі екрани AOC CU34V5CW/BKGroup Виробник AOC Номер позиції виробника CU34V5CW/BKEAN/UPC 4038986110273DescriptionAOC Value-line CU34V5CW/BK - V5 series - LED-Monitor - gebogen - 86,4 cm (34"), Der AOC CU34V5CW ist ein dreiseitiger, rahmenloser, gewölbter Monitor mit einem 34 -Zoll-VA- mitQHD панель -UltraWide-Auflösung у форматі 21:9, найкращий спосіб розпочати роботу з MultiView. Найкращий спосіб розпочати роботу з USB-C 65 Вт, 4 USB-роз’ємами та HDMI eine Vielzahl von Anschlussmöglichkeiten.Melden Sie sich einfach und sicher mit der integriertenWindows Hello-Webcam an.Extended detailsЗагальніТип Плоский екранКолір ЧорнийДисплейДіагональ зображення (см) 86,4 смДіагональ зображення (дюйм) 34 "Роздільна здатність 3440 * 1440Частота оновлення 1 м sКоефіцієнт контрастності 3000:1Яскравість 300 кд/м²Кут огляду по горизонталі 178 °Вертикальний кут огляду 178 °Інтерфейси / підключення Відеоінтерфейси HDMIPC інтерфейси USB Тип CАудіовходи та виходи Лінійний вхід Аудіодинамік ТакТехнічні характеристикиЧастота оновлення (Гц) 100 ГцРегульованість Регулювання висоти; TiltNetwork камери Веб-камера
Характеристики
Основні
ВиробникAOC
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціVA
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана34 cale > Monitory 34 cale
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняG
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МoдельCU34V5CW/BK
МаркаAOC > Monitory AOC
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність57W Вт