Доставка зі складу 5-10 днів.
HP OMEN 27i 68,6 см (27 дюймів) 2560 x 1440 пікселів Quad HD Чорний
Довжина екрана по діагоналі: 68,6 см (27"), Роздільна здатність: 2560 x 1440 пікселів, Тип HD: Quad HD, Технологія дисплея: LCD, Час відгуку (типовий): 1 мс, Оригінальне співвідношення сторін зображення: 16:9, Кут огляду (горизонтальний): 178°, Кут огляду (по вертикалі): 178°. Вбудований USB-концентратор, Версія концентратора USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). стандарт VESA, Можливість регулювання висоти. Колір продукту: чорний
Веселі набрали обертів
Монітор OMEN 27i перевірено компанією NVIDIA на сумісність із технологією NVIDIA® G-SYNC® і пропонує частоту оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс із функцією Overdrive, щоб уникнути розривів екрана та насолоджуватися плавною грою. Розваги в шаленому темпі.
Високі кольори
Панель Nano IPS із роздільною здатністю QHD забезпечує неймовірне відтворення кольорів у колірному просторі DCI-P3 98%, що в поєднанні з ширшими кутами огляду та кращою контрастністю дозволяє повністю зануритися в гру.
Підготуйтеся грати на будь-якій позиції
Грайте комфортно – легко регулюйте висоту, забудьте про рамки, що відволікають увагу, і використовуйте підсвічування RGB, щоб мінімізувати напругу очей.
HP OMEN X Gaming 27" (6FN07AA)
починаючи з 1593,97 злотих
HP Omen 25i 24,5" (22J05E9)
починаючи з 889,99 злотих
HP Omen 25" (Z7Y57AA)
починаючи з 764,49 злотих
HP Omen 27i (8AC94AA)
починаючи з 1599,99 злотих
HP Omen X 25f (4WH47AA)
починаючи з 1247,44 злотих
HP Omen X 25 (4NK94AA)
починаючи з 1599,00 злотих
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Висота з основою | 522mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 50 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 1000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Omen 27 |
| Марка | HP > Monitory HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 50W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 1680x1050 > Monitory 1680x1050 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴






