Монітор 34" ASRock PG34WQ15R2B
  • В наявності
  • Код: 147805162
Монітор 34" ASRock PG34WQ15R2B
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропускати жодної дрібниці, купіть монітор ASRock PG34WQ15R2B 34" VA LCD Flicker free 50 / 60 Hz 165 Hz за найкращою ціною. Колір: Чорний Роз’єми: HDMIDisplayPort 1.4 Jack 3.5 mmDisplayPortЕкран: 34"Частота: 50 / 60 Гц 165 Гц Технологія: LCDVAFlicker freeРоздільна здатність: Wide Quad HDUltraWide Quad HDAСпіввідношення сторін: 21:9Час відгуку: 1 мс Роздільна здатність (px): 3440 x 1440pxЯскравість: Екран 550 кд/м² площа (см): 86,4 смТип: Монітор Підключається виріб: ТакФункції: Регульований поворотнийHDRBВбудовані динамікиПідключення: Wi-FiWi-Fi 6 ГГц Коефіцієнт контрастності: 3000:1Дизайн: CurveНапруга: 100 - 240VРекомендоване використання: ІгриПотужність: 4 ВтЕнергоспоживання: 100 кВт·год65 кВт·годДо такий екран: Ні Включає: Вихід Навушники Робочий кут: 178º Монтаж: VESA Швидкість: 165 Гц Сумісність: VESA 100 x 100 мм
Характеристики
Додаткові характеристики
Настінне кріпленняТак
Основні
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціVA
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Вага з базою8 kg
Гарантійний термін (міс)12
Річне споживання енергії65 kWh
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана34 cale > Monitory 34 cale
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняG
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МoдельPG34WQ15R2B
МаркаAsrock > Monitory Asrock
Матричне покриттяMatowa
Потужність динаміка4W
Споживана потужність65W Вт