Доставка зі складу 5-10 днів.
G-MASTER GB2770QSU-B5
Розкрийте свій ігровий потенціал із GB2770QSU Red Eagle із швидкою матрицею IPST. Отримайте перевагу над конкурентами та розкрийте свій ігровий потенціал із 27-дюймовим WQHD (2560x1440) GB2770QSU із 0,5 мс MPRT і частотою оновлення 165 Гц. Завдяки технології FreeSync Premium Pro ви можете приймати рішення за частки секунди та забути про ореоли та розмиття. Можливість регулювання світлих і темних тонів за допомогою функції Black Tuner забезпечує кращу якість перегляду в затінених областях, а панель IPS гарантує відмінну якість зображення. Завдяки ніжці, що регулюється по висоті, ви можете легко налаштувати положення екрана відповідно до своїх уподобань, щоб насолоджуватися комфортом навіть під час найтриваліших ігрових марафонів.
FAST IPS Матриця Fast IPS не тільки гарантує точне відтворення сцен на полі бою та виняткову точність кольору, але й неймовірний час відгуку рухомого зображення (MPRT) 0,5 мс.
ТЕХНОЛОГІЯ FREESYNC PREMIUM PRO Цей монітор підтримує вміст HDR із широким діапазоном кольорів і рівнів яскравості. Низька затримка введення та низька компенсація частоти кадрів усувають розриви чи заїкання практично за будь-якої частоти кадрів.
ЧОРНИЙ тюнер. Функція чорного тюнера дозволяє регулювати яскравість і рівень чорного відповідно до ваших уподобань.
ПОПЕРЕДНЬО ВИЗНАЧЕНІ ТА ВИКОРИСТОВУВАНІ РЕЖИМИ ГРИ Вирішуйте самі! Виберіть один із попередньо визначених режимів гри (зокрема FPS і стратегію) або виберіть і запам’ятайте улюблені налаштування зображення.
Технічні дані:
Виробник: iiyama
Технологія: LED
Діагональ екрану: 27 дюймів
Динамічний контраст: 80000000:1
Роздільна здатність: 2560x1440
Час відгуку: i0,5 мс
Тип матриці: IPS
ТВ-тюнер: недоступний
Роз'єми: DisplayPort, 2x USB, HDMI 2.0, лінійний аудіовихід
Яскравість: 400 кд/м2
Динаміки: має вбудовані динаміки
Функція Pivot: так
Колір: чорний
Клас енергоспоживання: F
Стандарт VESA: 100x100
Додаткові функції: HDR, AMD FreeSync Premium Pro
Покриття матриці: матове
Енергоспоживання: 35 Вт
Частота оновлення: 165 Гц
Тип підсвічування: LED
Клас енергоефективності в режимі HDR: F
Клас енергоефективності в режимі SDR: F
Співвідношення сторін екрана: 16:9
Вертикальні кути огляду: 178°
Горизонтальний кут огляду: 178°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 252mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | G-Master GB2770QSU-B5 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 35W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴



