Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Samsung 32" R591 (LU32R591CWPXEN)
Захоплюючий рядок
Віддайте себе роботі або розваг. Кривизна екрану 1500R оточує вас, привертає та зосереджує вашу увагу. Навіть під час тривалого використання крива зменшує навантаження на очі, роблячи роботу за комп’ютером комфортнішою, ніж будь-коли. Дисплей вигнутий, що дозволяє повністю зануритися в подію. Завдяки реалістичній роздільній здатності зображення 4K UHD ваші враження від перегляду реалістичніші, ніж будь-коли раніше.
Лідер у вигнутих моніторах
Samsung є лідером на ринку вигнутих моніторів, оскільки першою у світі представила це інноваційне рішення у 2015 році. Завдяки технологіям, що змінюють галузь, які використовуються в лінійці вигнутих моніторів Samsung, вони незмінно займають перше місце за часткою ринку.
Роздільна здатність 4K
Роздільна здатність 4K має в чотири рази більше пікселів, ніж Full HD, тому на екрані поміщається більше вмісту, а зображення відображаються в найдрібніших деталях. Це означає менше прокручування під час перегляду документів і веб-сторінок, зручнішу роботу з кількома вікнами та перегляд усіх деталей фотографій, відео та ігор.
Тонкий і стильний
UR591C має вигнуті контури та кути, а також задню частину з текстильною текстурою. Товщина тристороннього дисплея без полів становить лише 6,9 мм у найтоншій частині. Монітор стоїть на тонкій, але міцній V-подібній металевій основі, яка також вміщує кабелі. Монітор UR591C – це стильне доповнення до будь-якого простору.
Зовнішній комфорт
Захистіть свої очі та досягайте більшого. Удосконалена технологія комфорту для очей UR591C зменшує навантаження на очі, дозволяючи користуватися комп’ютером довше та комфортніше. Рішення Flicker Free постійно усуває стомлююче та дратівливе мерехтіння екрана, а режим Eye Saver обмежує випромінювання синього світла. У результаті ваші очі залишаються відпочилими довше.
Оптимізована гра
Ідеальні ігрові налаштування одразу виведуть вас вперед. Насолоджуйтеся оптимальними налаштуваннями кольору та контрастності, щоб чіткіше бачити сцени та швидше виявляти ворогів, прихованих у тіні. Ігровий режим також налаштовує кожну гру таким чином, щоб зображення заповнювало весь екран і була видна кожна деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 32 cale > Monitory 32 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | LU32R591CWPXEN |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W Вт |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Białe |
- Ціна: 9 999 ₴










