Доставка зі складу 5-10 днів
Приголомшливий дизайн і надзвичайно багата функціональність - це робить монітор Samsung Odyssey S27AG520PPX інструментом, який допоможе вам заново відкрити для себе ігри. Міцна конструкція в поєднанні з панеллю IPS WQHD забезпечує найкращий ігровий досвід у кожній деталі. Насичені кольори, найдрібніші деталі та надзвичайно швидкий час відгуку – це функції, які допоможуть вам досягти успіху на віртуальних полях битв. Зустрічайте ігровий монітор Samsung Odyssey S27AG520PPX.
Перенесіть себе у більш реальний світ. Завдяки тому, що кількість пікселів в 1,7 рази перевищує відоме зі стандарту Full HD. У результаті ігри набувають абсолютно нового виміру. Матриця IPS забезпечує надзвичайно яскраві кольори. Кут огляду 178º означає, що ви можете насолоджуватися ними з будь-якого місця. З більшою кількістю пікселів і більшою глибиною ігри стають такими ж реалістичними, як ніколи.
Дивіться повне зображення. Технологія HDR400 підвищує рівень контрастності. Підкреслює чорне і біле. Це полегшує виявлення ворогів, що ховаються в тіні. Навіть у сценах із низьким рівнем освітлення кожна деталь чітко видно.
Не гальмуючи. Частота оновлення 165 Гц усуває затримку. Як результат, це забезпечить вам високий рівень досвіду та надзвичайно плавний ігровий процес. Більше того, час відгуку 1 мс і нерозмиті краї екрану дозволять вам зловити ворога, коли ви його побачите.
Надзвичайно низька затримка вхідного сигналу забезпечує небачений раніше рівень точності керування. Вони також дозволяють ловити навіть найневловніших ворогів. Гра починається, коли ви вмикаєте екран - практично без затримки між грою та периферійними пристроями.
Сумісність із технологією G-Sync означає ідеальну синхронізацію між екраном і графічною картою. Таким чином, він усуває переривання, затримки та спотворення зображення. Швидкі дії та складні ігрові сцени дуже стабільні завдяки AMD FreeSync Premium. Завдяки їм ви отримуєте таку необхідну конкурентну перевагу.
Приймайте виклик і перемагайте. Нахиляйте, повертайте та регулюйте монітор, доки ви не помістите його в положення, де буде чітко видно всіх ваших ворогів. Ви можете вільно регулювати положення монітора. Отримайте найвищий рівень ігрового процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Samsung Odyssey G5 SAG520NUX |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 27W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










