Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігровий монітор Gigabyte G34WQC
Досліджуйте унікальні функції монітора Gigabyte G34WQC і приєднуйтесь до гри. Пристрій створено з думкою про геймерів, тому він швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології HDR монітор пропонує ширший діапазон яскравості та контрастності, що робить ігри ще більш атмосферними. Gigabyte G34WQC забезпечить вам плавне зображення в якості UWQHD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму.
AMD FreeSync Premium і DisplayHDR 400
Gigabyte G34WQC Curved сумісний із технологією адаптивної відеосинхронізації AMD FreeSync Premium Pro. Завдяки йому під час гри можна отримати рівне, плавне зображення на екрані. Для цього технологія AMD FreeSync Premium Pro синхронізує частоту оновлення моніторів із частотою генерації зображення графічного процесора AMD. Таким чином усувається ефект розриву та мерехтіння зображення, а сертифікат VESA DisplayHDR 400 забезпечує ще більш насичені кольори в іграх, фільмах і програмах для створення контенту.
Шалено швидкий екран
Швидкість має значення. У більшості випадків це вирішує, виграєте ви чи програєте. Ось чому Gigabyte G34WQC має дисплей з роздільною здатністю UWQHD (3440 x 1440 пікселів) із частотою оновлення 144 Гц, що дозволить вам насолоджуватися плавними іграми та фільмами в оригінальному розмірі. Цьому також сприяє час відгуку, скорочений лише до 1 мс (MPRT).
Вражаючий мінімалістичний дизайн
Gigabyte G34WQC — це поєднання сучасного стилю та функціональності. Монітор має спеціальну основу, ергономічний дизайн якої пропонує ряд можливостей для персоналізації налаштувань монітора. Налаштуйте висоту та кут екрана відповідно до своїх уподобань і приєднуйтесь до своєї команди в грі. Крім того, матове покриття підкреслює якість виготовлення та дозволяє G34WQC модернізувати майже будь-яке приміщення.
Комфорт, якого ви очікуєте
Виробник: Gigabyte
Технологія: LED
Діагональ екрану: 34 дюйма
Динамічний контраст: 12000000:1
Роздільна здатність: 3440x1440
Час відгуку: 1 мс
Тип матриці: VA
ТВ-тюнер: недоступний
Роз'єми: DisplayPort, HDMI
Яскравість: 350 кд/м2
Динаміки: має вбудовані динаміки
Функція Pivot: Ні
Колір: чорний
Клас енергоспоживання: G
Стандарт VESA: 100x100
Додаткові функції: AMD FreeSync, HDR
Настінне кріплення: так
Енергоспоживання: 80 Вт Частота оновлення: 144 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 8,4 kg |
| Висота з основою | 489mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 235mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 34 cale > Monitory 34 cale |
| Динамічний контраст | 12000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | G34WQC |
| Марка | Gigabyte > Monitory Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 80W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 3440x1440 > Monitory 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 809mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴





