Монітор AOC CU34P3CV
  • В наявності
  • Код: 150061672
Монітор AOC CU34P3CV
Доставка зі складу 5-10 днів.
AOC CU34P3CV 3440x1440Опис AOC CU34P3CV — це 34-дюймовий вигнутий IPS-екран із роздільною здатністю WQHD (3440 x 1440) із привабливим дизайном надтонкої тристоронньої рамки, який забезпечує справді захоплюючий перегляд. Широке співвідношення сторін QHD 21:9 цієї моделі розширює поле зору Панель має яскравість 300 ніт і широкі кути огляду 178/178°, а також два вбудовані динаміки потужністю 5 Вт + 5 Вт для підвищення вашої щоденної продуктивності в сучасному гнучкому пристрої. Монітор CU34P3CV готовий підвищити вашу продуктивність за допомогою USB-C, що підтримує Power Delivery до 65 Вт, передачу даних і режим DP-alt. Підключення цього монітора покращено за допомогою концентратора USB і RJ-45. Пам’ятаючи про екологічність, Набір екологічних сертифікатів, включаючи EPA, TCO та EPEAT, доповнює цей монітор.Основні характеристикиОпис продуктуAOC Pro-line CU34P3CV - Серія P3 - Світлодіодний монітор - вигнутий - 34" Тип пристрою РК-монітор зі світлодіодним підсвічуванням - 34" Вигнутий екран ТакОсобливості Мікрофон, перемикач KVM, USB 3.2 концентратор, мережевий адаптер Ethernet, USB PD 65 WattТип панеліVAAСпіввідношення сторін21:9Рідна роздільна здатністьUWQHD 3440 x 1440 при 100 Гц Крок пікселя0,23175 ммЯскравість300 кд/м²Коефіцієнт контрастності3000:1 / 20000000:1 (динамічний)Час відгуку4 мс (від сірого до сірого) Підтримка кольорів 16 0,7 мільйонів кольорівВхідні роз’ємиHDMI, DisplayPort, USB-CВбудований EthernetТакАудіовхідМікрофон Регулювання положення дисплеяВисота, поворот, нахилПокриття екранаАнтивідблиски, 3H тверде покриттяНапругаЗмінний струм 100-240 В (50/60 Гц)КолірЧорнийСумісні стандартиEPA, TCO Certified 9.0
Характеристики
Основні
ВиробникAOC
Сенсорний екранНі
СтанНовий
ТипРК-монітор
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана34 cale > Monitory 34 cale
Динамічний контраст3000:1
Клас енергоспоживанняG
Клас енергоефективності в режимі SDRA
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МoдельCU34P3CV
МаркаAOC > Monitory AOC
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність55W Вт