Монітор AOC CU34V5C/BK
  • В наявності
  • Код: 139384544
Монітор AOC CU34V5C/BK
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор AOC CU34V5C 34" 3440x1440 пікселів 100 Гц 1 мс вигнутий
Допомога для вашого офісу
Тристоронній монітор
AOC CU34V5C — це тристоронній безрамковий вигнутий монітор із 34-дюймовою IPS-панеллю з роздільною здатністю FHD для чудового перегляду, який готовий підвищити вашу продуктивність за допомогою USB-C із джерелом живлення до 65 Вт.
Роздільна здатність
Панель IPS і Windows Hello
Блок живлення 65 Вт
USB-C – це нова технологія, яка забезпечує швидку передачу даних, сигнал відображення та живлення для заряджання пристроїв під час роботи. Завдяки одному тонкому кабелю технологія AOC USB-C забезпечує потужність до 65 Вт, заряджаючи звичайні пристрої низької/високої потужності (наприклад, мишу чи клавіатуру), смартфони та ноутбуки.
USB-C
USB-концентратор
Частота оновлення 100 Гц
Технологія Flicker-Free
Час відгуку рухомого зображення
Функція Lowblue Light
Безрамний дизайн
Динаміки
Кріплення VESA
Технологія AMD FreeSync
Реалістичні відеодзвінки
З’єднувачі
Обладнання
Характеристики
Основні
ВиробникAOC
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана34 cale > Monitory 34 cale
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняG
МoдельCU34V5C
МаркаAOC > Monitory AOC
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність60W Вт