Доставка зі складу 5-10 днів.
Вигнутий 4K UHD-монітор Dell 32 S3221QSA 31,5-дюймовий вигнутий 4K UHD-монітор із підтримкою відтворення HDR для справді захоплюючих розваг.
Дайте простір своїм відчуттям
Розроблено з урахуванням потреб користувача
S3221QSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 31,5 cala > Monitory 31,5 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | S3221QSA |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 91W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





