Доставка зі складу 5-10 днів.


Не можете вирішити?
Ми допоможемо вам знайти продукти, які вас задовольнять. Спробуйте наш посібник із придбання ІТ-продуктів.


Змінити правила гри
LG UltraGear™ — це надзвичайно вдосконалене обладнання, яке збільшить ваші шанси на виграш.
Швидкість IPS 1 мс (GtG)* 165 Гц (розгін до 180 Гц)**
Екран 27" QHD (2560 x 1440) Nano IPS і HDR400
Технології Сумісний із технологією NVIDIA® G-SYNC® AMD FreeSync™ Premium
* Виберіть «Швидший режим», щоб увімкнути функцію «Час відгуку 1 мс». (Ігровий режим › Час відгуку › Швидший режим) ** Щоб розігнати параметри до 180 Гц, вам потрібна графічна карта з роз’ємом DisplayPort 1.4.


Nano IPS 1 мс
Монітор для динамічних ігор із чудовою якістю зображення
Технологія 1 мс Nano IPS, завдяки якій монітор має надзвичайно короткий час відгуку та чудову якість зображення, перенесе вас у незвичайний світ ігор без перерв.
* Зображення змодельовано, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.
IPS 1 мс (GtG)
Дивовижна швидкість
Технологія IPS 1 мс досягає швидкості, порівнянної з TN-матрицями, таким чином мінімізуючи ореоли інверсії та забезпечуючи абсолютно новий ігровий досвід.


* Зображення змодельовано, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. * Порівняння швидкості матриць IPS 5 мс (ліворуч) і IPS 1 мс (GTG).


Nano IPS і HDR400
Реалістичний досвід із технологією True Color
Цей монітор підтримує широку кольорову гаму, що становить 98% гами DCI-P3*. Він відповідає вимогам стандарту VESA DisplayHDR™ 400, що означає, що він відтворює кольори з високою точністю та забезпечує дуже реалістичне зображення. Це дозволяє вам милуватися палітрою кольорів, розробленою творцем кожної гри.
* Зображення змодельовано, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. * DCI-P3: типово 98%, мінімум 90%


Частота оновлення 165 Гц (180 Гц при розгоні)
Плавний ігровий рух
Дуже висока частота оновлення 165 Гц (можна розігнати до 180 Гц) дозволяє швидко побачити наступний кадр гри та робить зображення плавним. Завдяки цьому гравець може швидко реагувати на дії супротивників і легше влучати в ціль.
* Зображення змодельовано, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. * Для розгону параметрів до 180 Гц необхідна відеокарта з роз'ємом DisplayPort 1.4.
Перший у світі дисплей AdaptiveSync із сертифікатом VESA
Ігровий монітор UltraGear™ є першим у світі, який отримав сертифікат VESA AdaptiveSync Display від VESA. Він зосереджений на іграх із набагато вищими частотами частота оновлення та низька затримка, що забезпечує більш плавне зображення в іграх і відтворення відео без перерв.


*Зображення, змодельовані для кращого розуміння функцій. Може відрізнятися від фактичного використання.
Стильний дизайн
Виберіть елегантність, шик і захоплюючі розваги
Покращуйте візуальні враження від ігор завдяки вражаючому дизайну та дисплею практично без полів. База, яку можна регулювати в різних площинах і далі висота дозволяє ще комфортніше грати.


Безрамковий екран
Нахил
Висота
Перевернути до вертикалі


Покращений ігровий інтерфейс
Індивідуальні режими для різних ігор
Користувачі можуть вибирати з режимів Gamer, FPS і RTS, регулюючи параметри дисплея. Налаштування можна налаштувати та оптимізувати для будь-якого типу гри.
Технічні характеристики: тип: ігровий Тип екрана: плоска діагональ: 27 дюймів Формат зображення: 16:9 номінальна роздільна здатність: 2560 x 1440 (QHD) частота оновлення пікселів: 165 (180 OC) H тип підсвічування: світлодіодне клас енергоспоживання (2021) ): FВага: 6,3 кг Зменшення мерехтіння: такСиній світлофільтр: такАксесуари: кабель живлення, кабель HDMI, кабель DP, кабель USBКонтраст: 1000:1Яскравість: 400 кд/м2Розмір плями: 0,275 ммСтандарт: HDMI, DisplayВхідні/вихідні порти: 1 x аудіо вхід, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.0 Кут огляду по вертикалі: 178 градусів Кут огляду по горизонталі: 178 градусів Кількість відображених кольорів: 1070 мільйонів Ширина: 614 мм Висота: 466-576 мм Глибина: 291 мм Колір корпусу: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 27GP850P |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 24W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | 2x HDMI > Monitory Złącza 2x HDMI |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | Nano IPS |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴





