Монітор Samsung S27C390EA 27 " (LS27C390EACXXK)
  • В наявності
  • Код: 148977177
Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung S27C390EAU MonitorImage Діагональ 68,6 см (27 дюймів) Full HD, 1920 x 1080 пікселів;Час відгуку пікселя: 4 мсКлас енергоефективності (Calc): E (A - G)Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, навушники (роз’єм 3, 5 мм); Вигнутий дисплей (Curved-Display), Freesync, Роздільна здатність Full HD, Вбудовані динаміки, Гніздо для навушників, можливість нахилу Обладнання: Діагональ екрана: 68,6 см (27 дюймів) Роздільна здатність дисплея: 1920 x 1080 пікселів Тип HD: Full HD Технологія екрану: LED Час відгуку: 4 мс Оригінальне співвідношення сторін: 16:9 Кут огляду По горизонталі: 178° Кут огляду по вертикалі: 178°. Вбудовані динаміки. Кріплення VESA Колір: ЧорнийУвага! Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, будь ласка, зв’яжіться з нами Технічні дані: Час відгуку пікселя: 4 мс · Сенсорний екран: немає · Співвідношення сторін: 16:9 · Глибина продукту: 249,6 мм · Інтерфейси (комп’ютер / мультимедіа): HDMI, DisplayPort, навушники (роз’єм 3,5 мм) · Інтерфейси: DisplayPort: 1 x · Інтерфейси: HDMI: 2 x · Яскравість: 250 кд/м² кд/м² · Клас енергоефективності 2021: E (A - G) · Колір виробника: чорний · Контрастність: 3000: 1 · Кут нахилу: -3/+20 · Кут огляду (горизонтальний): 178 ° · Кут огляду (вертикальний): 178 ° · Частота оновлення матриці: 75 Гц · Енергоспоживання в режимі сну: 0,3 Вт · Дисплей діагональ (в дюймах): 27 дюймів · Діагональ дисплея (в см): 68,6 см · Тип панелі: LCD (VA) · Тип дисплея: LCD · Роздільна здатність екрана: Full HD · Роздільна здатність по вертикалі: 1080 пікселів · Роздільна здатність по горизонталі: 1920 пікселів · Ширина продукту: 613,2 мм · Технологія VRR: AMD FreeSync · Налаштування положення дисплея: нахил · Вага: 5,1 кг · Висота продукту: 458,1 мм · Характеристики монітора: вигнутий дисплей (Curved-Display), Freesync, роздільна здатність Full HD, вбудовані динаміки , Гніздо для навушників, поворотний · Викривлення екрана: 1000R · Вигнутий екран: Так · Джерело живлення: 100 - 240 В/змінного струму · Програма (монітор ПК): Домашня · Споживання електроенергії: 21 Вт · Споживання електроенергії в режимі очікування: 0,5 Вт У комплект поставки входить : монітор (включаючи базу), з’єднувальний кабель, короткий посібник.
Характеристики
Основні
ВиробникSamsung
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Додаткові характеристики
Настінне кріпленняНі
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана27 cali > Monitory 27 cali
Динамічний контрастMega
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняE
Клас енергоефективності в режимі HDRNie dotyczy
Клас енергоефективності в режимі SDRE
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МoдельS27C390EAU
МаркаSamsung > Monitory Samsung
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність21W Вт
Розмір екрана68 cm
Роздільна здатність1920x1080 > Monitory 1920x1080
Роз'ємиHDMI > Monitory HDMI
Співвідношення сторін екрана16:9
Стандарт VESANie dotyczy
ТВ тюнерNie posiada > Monitory - Nie posiada
ТехнологіїLED > Monitory LED
Тип матриціLED
Тип підсвічуванняLED
Функція поворотуНемає
КолірCzarne
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W