Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор E2724HS 27 дюймів VA LED Full HD (1920x1080) /16:9/VGA/HDMI/DP/ Динаміки/3Y
Монітор Dell 27 E2724HS Отримайте виняткову цінність із цим 27-дюймовим монітором FHD із новою тристоронньою тонкою рамкою, регульованою по висоті підставкою та портами DP, HDMI і VGA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 30 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | E2724HS |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 17W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

