Доставка зі складу 5-10 днів.
AOC 27G2u5
Монітор створено для геймерів
Універсальний інтер'єр створив продукт, який поєднує в собі багато переваг, пропонуючи приємний перегляд фільмів і гра в ігри плавно з ідеальною різкістю зображення. Дякуємо, монітор AOC 27G2U5 доступний за привабливою ціною тому кожен гравець може інвестувати у свій високий рівень комфорту розваг рівень. Крім того, чудові характеристики монітора IPS гарантують миттєвий перегляд час відгуку і дуже хороша частота оновлення кадрів, зі збереженням природні та насичені кольори.
Час негайної реакції i оптимальна частота оновлення 75 Гц
Монітор AOC 27G2U5 гарантує, що користувач ні піддається будь-яким перешкодам під час гри, щоб ви могли насолоджуватися постановки з автомобільними гонками, бойовими мистецтвами чи навіть вражаючими спецефекти. Вбудовані динаміки в монітор - велика зручність, відсутність необхідності купувати окремий комплект або використовувати навушники. для людей, які працюють одночасно, цей варіант може виявитися надзвичайно практичним повертайте екран (PIVOT) відповідно до ваших потреб під різними кутами.
Технології AMD FreeSync як основа для кожного ігрового монітора
В останньому AMD FreeSync використовує синхронізацію візуалізації зображень картки графіка з частотою оновлення монітора AOC 27G2U5. Дякую Це виключає ризик падіння кадрів, уповільнення чи будь-чого іншого Затримка введення. Це створило величезний простір для маневру для FPS, MOBA та інших ігор видів, де потрібна велика точність.
Дивовижний дисплей Full HD для незабутні враження
У цій моделі використовується матриця IPS, що гарантує насичені кольори, широкі кути огляду та висока якість зображення. Це є дуже популярний варіант, особливо для ігрових моніторів, де це важливо хороша якість гри, а також для інших додатків, наприклад професійної обробки фото або відео. Для підтримки зору монітор AOC 27G2U5 має технологія зменшення синього світла та мінімізація мерехтіння, роблячи користування комп’ютером більш комфортним навіть увечері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,1 kg |
| Висота з основою | 525mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 227mm |
| Річне споживання енергії | 28 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 27G2U5/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 28W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 612mm |
- Ціна: 9 999 ₴










