Доставка зі складу 5-10 днів.
ВІДЧИВУЙТЕ КРИВІ
Наблизьтеся до подій за допомогою панелі 1500R VA, яка збільшить поле зору та заощадить місце на стільниці. Крім того, це зменшить кількість спотворень і дозволить вашим очам насолоджуватися кращим комфортом під час роботи чи гри.
ПІДВИЩЕНИЙ КОНТРАСТ ДЛЯ ГЛИБШОГО ЧОРНОГО
Завдяки вдосконаленій технології панелей VA ймовірність витоку світла через увесь екран значно мінімізована. GM27-CFX здатний забезпечувати статичний коефіцієнт контрастності 3000:1 для насиченого чорного та блискучого білого навіть у найтемніших і найяскравіших сценах.
ПЛАДНА ГРА
Немає нічого гіршого, ніж бачити, як твоє бачення розривається й розпливається, коли ти намагаєшся домінувати на полі бою. CM27-CFX підтримує адаптивну синхронізацію, тож ви можете насолоджуватися ще більш плавними зображеннями та уникати дратівливих візуальних артефактів під час гри.
ОТРИМАЙТЕ ПЕРЕВАГУ В ТЕМРЯВІ
Отримайте перевагу над опонентами за допомогою нашого режиму стабілізації чорного. У особливо темних місцях у грі може бути дуже важко побачити супротивників, що робить вас уразливими. Якщо ввімкнути режим, вам буде легше помітити своїх суперників і ви зможете їх обігнати.
БАГАТСТВО КВАНТОВИХ ТОЧОК
Ваші ігри та розваги виглядатимуть краще, ніж будь-коли, завдяки чіткішим і детальнішим зображенням на GM27-CFX. Використовуючи панель VA з квантовими точками, GM27-CFX покриває 98% колірного спектру DCI-P3. Насолоджуйтесь яскравими зображеннями з багатими кольорами та глибоким контрастом.
РЕЖИМ НИЖКОГО СИНІГО СВІТЛА
Особливо корисна під час нічних ігрових сеансів, функція Low Blue Light Display зменшує кількість потенційно шкідливого синього світла та забезпечує відчуття комфорту під час тривалих ігрових сеансів. Це також допомагає зменшити напругу очей і, як правило, дозволяє грати чи працювати ще довше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | CMI-GM27-CFX-EK |
| Марка | Cooler Master > Monitory Cooler Master |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


