
Монітор BenQ BL2780T (9H.LGYLB.QBE, 9H.LGYLB.CBE, 9H.LGYLA.FPE, 9H.LGYLA.FBE)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 65568888
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
27-дюймовий монітор для офісу та домашньої роботи IPS Full HD | BL2780T
27 дюймів, IPS, роздільна здатність Full HD 1920x1080 Системи захисту очей Eye-Care Регулювання висоти екрана та вбудовані динаміки
Візуальна ефективність
Технологія IPS із широкими кутами огляду
Технологія IPS (In-Plane Switching) забезпечує точне відтворення кольорів і зображень під будь-яким кутом. Широкі кути огляду 178° ідеально підходять для роботи та перегляду на екрані, коли в кімнаті багато людей.
Комфорт у роботі
Ергономічний дизайн
Легко регулюйте висоту, нахил, крок і поворот монітора, щоб створити ідеальне середовище для користувача та робочий простір, дозволяючи вам насолоджуватися всіма своїми зображеннями в повному контексті.
Безрамний дизайн дозволяє розширити робочий простір
Монітор BL2780T із рамкою 6,63 мм має стильний безрамковий дизайн, який робить цей монітор легшим і більшим. Ви можете створити конфігурацію з повною поверхнею та насолоджуватися величезним екраном.
Сертифікат TÜV Rheinland
Міжнародний орган безпеки, TÜV Rheinland, підтверджує, що технології усунення мерехтіння, Low Blue Light і Brightness Intelligence BL2780T справді зручні для очей.< /h3>Технологія Brightness Intelligence
Технологія Brightness Intelligence (B.I.) оптимізує продуктивність дисплея для роботи та розваг, захищаючи ваш зір завдяки блискучій якості зображення.

Ідеальна оптимізація вмісту зображення
Технологія Brightness Intelligence (B.I.) визначає інтенсивність вмісту, щоб уникнути надмірної експозиції яскравих сцен, одночасно покращуючи темні області для забезпечення чіткості.
Усуньте напругу очей за будь-якого зовнішнього освітлення
Технологія Brightness Intelligence (B.I.) контролює навколишнє освітлення, у якому відображаються зображення, і активно регулює яскравість екрана, що забезпечує максимально комфортний перегляд.


Технологія низького синього світла
Унікальна технологія Low Blue Light була розроблена BenQ для фільтрації шкідливого синього світла, ефективно зменшуючи втому та подразнення очей.
Без мерехтіння Без мерехтіння
Ексклюзивна технологія без мерехтіння від BenQ усуває шкідливе мерехтіння, яке виникає на традиційних РК-дисплеях, запобігаючи втомі та пошкодженню очей.

Режим слабкості кольору для людей із порушенням кольорового зору
Цей режим дозволяє користувачеві регулювати інтенсивність червоного або зеленого кольору, що відображається на моніторі, за допомогою пурпурових і блакитних фільтрів для комфортного перегляду та легшого розрізнення кольорів. Крім того, користувачі можуть регулювати рівень кольору в режимі зникнення кольорів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 32 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | BL2780T |
| Марка | BenQ > Monitory BenQ |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 32W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





