Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Комп’ютерний монітор AOC G2 Q24G2A/BK 60,5 см (23,8 дюйма) 2560 x 1440 пікселів, чорний, червоний ✔️
Ігровий монітор 23,8" із частотою оновлення 165 Гц, часом відгуку MPRT 1 мс і адаптивною синхронізацією
Q24G2AE/BK – це модель, яка підходить для всіх користувачів, яким потрібна висока продуктивність. Він має роздільну здатність QHD, низьку затримку введення та широку палітру кольорів у поєднанні з підставкою, що регулюється по висоті. Частота оновлення 165 Гц, швидкий час відгуку MPRT 1 мс і підтримка Adaptive Sync монітора Q24G2A/BK усувають розриви та заїкання.
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,5kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 54 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | Q24G2A/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 54W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

