Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігровий монітор AOC AGON AOC 27G2SAE/BK - 27" 165 Гц 1 мс
ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 165 ГЦ
Частота оновлення 165 Гц, що значно перевищує галузевий стандарт 60 Гц, робить ігри неймовірно плавними. Реалізуйте потенціал вашої відеокарти. Забудьте про розривання кадрів і розмиття в русі. Відчуйте, як ваші рефлекси стають єдиними з дією. Ніколи не озирайтеся назад.
1MS MPRT – ЧАС ВІДЗВІКУ РУХОМОГО ЗОБРАЖЕННЯ
MPRT – це абревіатура, яка означає час відгуку рухомого зображення. Технологія MPRT вмикає і вимикає підсвічування монітора в міру зміни зображення. Скорочуючи час кадру на моніторі, ореоли та розмиття зменшуються, забезпечуючи м’якшу та плавнішу гру.
AMD FREESYNC PREMIUM
Насолоджуйтесь найкращою якістю зображення навіть у швидких іграх. Технологія AMD FreeSyncPremium синхронізує частоту оновлення відеокарти та монітора, що гарантує плавний ігровий процес на найвищому рівні. AMD FreeSync Premium пропонує частоту оновлення щонайменше 120 Гц, що зменшує розмитість і робить зображення більш реалістичним. LFC усуває ризик зависання ігор, коли частота кадрів падає нижче частоти оновлення.
НИЗКА ЗАТРИМКА ВХОДУ (Низька затримка входу)
Звільніть свої рефлекси, перемкнувшись у режим низької затримки AOC. Забудьте про графічні надмірності: у цьому режимі монітор перемикається в налаштування, які віддають пріоритет чистому часу відгуку, що дає вам вирішальну перевагу в напружених боях, де вирішують частки секунд.
6 РЕЖИМІВ ГРИ
Налаштуйте монітор відповідно до свого типу гри одним натисканням кнопки. Перемикайтеся між пресетами для ігор FPS, Racing або RTS або налаштуйте та збережіть власні ідеальні налаштування. Клавіатура налаштувань AOC робить перемикання між профілями та налаштування налаштувань швидким і легким.
ФУНКЦІЇ КЕРУВАННЯ КОЛЬОРОМ ТА ТІНЯМИ ІГРИ AOC
Виведіть свій ігровий процес із тіні за допомогою AOC Shadow Control і AOC Game Color! Налаштуйте рівні сірого, щоб покращити деталізацію зображення та освітлити темні ділянки, або миттєво повертати їх до темних, не впливаючи на інші параметри дисплея.
AOC G-MENU
AOC G Menu — це безкоштовний інструмент, який можна встановити на свій комп’ютер і насолоджуватися повним налаштуванням у поєднанні з максимальною зручністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 27G2SAE/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 26W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Niebieskie |
- Ціна: 9 999 ₴

