Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkVision E29w-20 29"
Сучасний дизайн
Захоплююча ультраширока панель
Оснащений 29-дюймовим надшироким дисплеєм із роздільною здатністю 2560 x 1080 пікселів, монітор E29w-20 забезпечує захоплюючий досвід перегляду та виняткову чіткість, що безперечно надихне творців контенту та підвищить їх продуктивність. Його співвідношення 21:9 Співвідношення сторін має на 33% більше пікселів, ніж монітори 16:9, тому користувачі можуть бачити більше інформації одночасно. Налаштуйте співвідношення сторін будь-якої програми, щоб полегшити плавну багатозадачність і легко отримати доступ до більшої кількості параметрів в інструментах дизайну без необхідності прокручувати або згортати вікна. NearEdgless рамки з трьох боків дисплея виглядають вузькими та елегантними, додаючи сучасного характеру.
Необмежена продуктивність дисплея
ThinkVision E29w-20 не лише добре виглядає, його панель In-Plane Switching забезпечує необмежені кути огляду до 178° і вражаючий коефіцієнт контрастності 1000:1 для точного відтворення кольорів. Видатний у сегменті 29" він має вбудовану технологію природного слабкого синього світла, яка зменшує напругу очей без спотворення кольорів. Завдяки охопленню 99% колірної гами sRGB E29w-20 може відображати широкий діапазон кольорів, що перевищує достатньо для бізнес-завдань або простого редагування фотографій. Технологія AMD FreeSync™ і частота оновлення 90 Гц практично усувають розриви та заїкання, завдяки чому швидкі ігри та потокове відео на E29w-20 стають плавними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 45 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 29 cali > Monitory 29 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | E29w-20 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 45W Вт |
| Розмір плями | 0,263mm |
| Роздільна здатність | 2560x1080 > Monitory 2560x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

