Монітор ASRock PG27FF1A
  • В наявності
  • Код: 147820154
Монітор ASRock PG27FF1A
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустити жодної дрібниці, придбайте ASRock PG27FF1A 27" IPS HDR10 AMD FreeSync Flicker free Monitor за найкращою ціною. Співвідношення сторін: 16 :9 Екран: 27" Частота: 50 / 60 ГцЯскравість: 250 кд/м2250 ANSIRЧас відгуку: 1 мс Підключається продукт: ТакТип штекера: Гніздо ЄСКолір: ЧорнийОсобливості: Поворотний HDRBВбудовані динаміки Плоский екранПідключення: HDMIJack 3,5 ммDisplayPortРоздільна здатність: Підключення Full HD: Дисплей Порт 1.2 Технологія: IPSHDR10AMD FreeS yncFlicker freeНапруга: 100 - 240 В Рекомендоване використання: GamingPower: 4 Сенсорний екран: Ні Включає: Вихід для навушників Кут роботи: 178ºКріплення: VESApeed: 165 ГцСумісність: VESA 100 x 100 мм Роздільна здатність (px): 1920 x 1080 pxДіагональ екрана (см): 6 8,6 см< /p>
Характеристики
Додаткові характеристики
Настінне кріпленняТак
Основні
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Вага з базою6.2 kg
Гарантійний термін (міс)12
Річне споживання енергії27 kWh
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана27 cali > Monitory 27 cali
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняE
КолонкиNie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników
МoдельPhantom Gaming PG27FF1A
МаркаAsrock > Monitory Asrock
Матричне покриттяMatowa
Потужність динаміка4W
Споживана потужність27W Вт
Роздільна здатність1920x1080 > Monitory 1920x1080
Роз'ємиDisplayPort > Monitory DisplayPort
Співвідношення сторін екрана16:9
ТВ тюнерNie posiada > Monitory - Nie posiada
ТехнологіїLED > Monitory LED
Тип підсвічуванняInne
КолірCzarne
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W