Доставка зі складу 5-10 днів.
Дисплей QHD 31,5" із частотою оновлення 165 Гц, часом відгуку 1 мс, FreeSync Premium і яскравістю 300 ніт. Цей величезний монітор із діагоналлю 31,5 дюйма підтримує роздільну здатність QHD із частотою оновлення 165 Гц і часом відгуку 1 мс. Насолоджуйтесь улюбленими іграми завдяки Кривизна 1500 R і яскравість 300 ніт. Завдяки FreeSync Premium екран і відеокарта ідеально синхронізовані.
165 ГцЧастота оновлення 165 Гц, що значно перевищує промисловий стандарт 60 Гц, робить ігри неймовірно плавними. Реалізуйте потенціал вашої відеокарти. Забудьте про розривання кадрів і розмиття в русі. Відчуйте, як ваші рефлекси стають єдиними з дією. Ніколи не озирайтеся назад.
Час відгуку пікселя 1 мс 1 мс означає швидкість без розмиття, покращуючи ваші враження від гри. Швидка дія та драматичні переходи представлені плавно, без дратівливих ефектів привидів. Виберіть правильний шлях до успіху, і не дозволяйте повільному екрану зупиняти вас.
6 Ігровий режим Налаштуйте монітор відповідно до свого типу гри одним натисканням кнопки. Перемикайтеся між пресетами для ігор FPS, Racing або RTS або налаштуйте та збережіть власні ідеальні налаштування. Клавіатура налаштувань AOC робить перемикання між профілями та налаштування налаштувань швидким і легким.
QHD З роздільною здатністю 2560 x 1440 пікселів, Quad HD (QHD) забезпечує найвищу якість і чіткість зображення, а також високий рівень деталізації. Широкоекранний формат 16:9 забезпечує достатньо місця як для офісних програм, так і для розваг у вигляді ігор і фільмів.
1500R Curved. Вигнутий дизайн оточує користувача, поміщаючи його в центр подій для захоплюючого ігрового досвіду.
Low Input Lag Звільніть свої рефлекси, перемкнувшись у режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні надмірності: у цьому режимі монітор перемикається в налаштування, які віддають пріоритет чистому часу відгуку, що дає вам вирішальну перевагу в напружених боях, де вирішують частки секунд.
G-menuMenu G AOC — це безкоштовний інструмент, який ви можете встановити на свій комп’ютер і скористатися перевагами повного налаштування в поєднанні з максимальною зручністю використання будь-якого монітора AOC або AGON
Завантажити
CQ32G2SE/BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 49 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 31,5 cala > Monitory 31,5 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | CQ32G2SE/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 49W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










