Доставка зі складу 5-10 днів.
Специфікація Безрамковий дизайн Так Колір ніжок Чорний/Червоний Передня кришка Чорний Позиціонування на ринку Ігор Знімна основа Так Колір продукту Чорний Без важких металів Hg (ртуть) Сертифікати GOSTA Зовнішній адаптер живлення НіВхідна напруга змінного струму 100–240 В Потужність споживання 26 Вт Споживання електроенергії в режимі очікування 0,3 Вт Річне споживання електроенергії 32 кВт·год Шкала енергоефективності Режим від A до GOff 0,3 WAC вхідна частота 50/60 Гц Клас енергоефективності (SDR) FВисота пристрою (з основою) 503,8 мм Вага (без основи) 2,95 кг Ширина (без основи) 53,9 см Вага (з підставкою) 5,03 кг Глибина пристрою (з підставкою) ) 227,4 мм Ширина пристрою (з підставкою) 539,2 мм Глибина (без підставки) 4,9 см Висота (без підставки) 322 мм Діапазон частоти оновлення AMD FreeSync 48–240 Гц Технологія зображення без мерехтіння YesAMD FreeSync YesТип AMD FreeSync FreeSync PremiumStand включено Yes Кабелі DisplayPort Кабелі HDMI Глибина упаковки 184 ммВага з упаковкою упаковка 7,11 кгТип упаковки КоробкаГарантійний талон ТакШирина упаковки 605 ммВисота упаковки 492 ммПокриття Adobe RGB 74% Форма екрана FlatSurface твердість 3HSДіапазон сканування на рівні 30 - 280 кГц Яскравість дисплея (типова) 350 кд/м²Тип підсвічування W-LEDПідтримувана роздільна здатність графіки 1920 x 1080 (HD) 1080 )Коефіцієнт контрастності (типовий) 1000:1Нативне співвідношення сторін 16:9 Покриття sRGB (типове) 105% Роздільна здатність 1920 x 1080 pxПідтримувані режими відео 108 0p Область дисплея MatteКоефіцієнт контрастності (динамічний) 80000000:1 Тип матриці IPS Час відгуку (типовий) 0,5 мс Тип HD Full HD Глибина кольору 6 біт Діагональ екрана 23,8" Частота горизонтального сканування 30 - 280 КГц, 48 - 240 Гц Кольори дисплея 16,78 мільйонів кольорів Розмір зображення (по вертикалі) 29, 6 см Розмір плями 0,2745 x 0,2745 мм Максимальна частота оновлення 240 Гц Перегляд по горизонталі кут 178 ° Технологія світлодіодного дисплея Розмір зображення (по горизонталі) 52,7 см Кут огляду (по вертикалі) 160 ° Кількість динаміків 2 Вбудовані динаміки Так OSD Так Стандарт VESA Так Поворотний Так Мови екранного меню Англійська Мови Мови екранного меню Традиційна китайська Мови екранного меню Російська Мови екранного меню Фінська Мови екранного меню Спрощена китайська Мови екранного меню Італійська Мови екранного меню Німецька Мови екранного меню Чеська Мови екранного меню Мови Голландська Мови екранного меню Іспанська Мови екранного меню Шведська Мови екранного меню Японська Мови екранного меню КорейськаЯпонська мова екрану Португальська Мови екрану Французька Мови екрану Польська Вісь обертання Так Кількість мов екранного меню 16 Можливість нахилу Так Інтерфейс для монтажу на панелі 100 x 100 мм Регулювання висоти Так Регулювання висоти 13 см Діапазон кута нахилу -4 - 21,5° Можливість обертання 30 - 30° Кількість вихідних портів USB типу A 4 Вбудований USB-концентратор Так Вихід для навушників Так Версія DisplayPort 1.2DVI порт НіКількість DisplayPort 1Кількість портів HDMI 2Аудіовхід ТакМікрофон ТакHDMI ТакВерсія HDMI 2.0 Роз’єм для навушників 3,5 мм USB-концентратор Версія 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Пакувальний матеріал на 100% перероблений Клас енергоефективності (старий) Сертифікат екологічності (стійкість) ENERGY STARCекологічний (підтримка) здатний розвиток ) сертифікат ) RoHS Ширина 605 мм Довжина 185 мм Висота 480 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 160° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 170° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | 24G2ZU/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 26W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

