Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новин і не пропустити жодної дрібниці, придбайте монітор BenQ 9H.LCWLA.TPE Black LED 24" QHD 23.8" 2560 x 1440 px у магазині найкраща ціна Колір : ЧорнийRGB Роз’єми: HDMIUSBHDMI 1.4HDMI x 1USB 2.0VGADisplayPort x 1Jack 3.5 mmHDCPUSB A x 3Клас енергоспоживання: GТехнологія: LEDIPSLCDSекран: 23.8"24"Яскравість: 250 кд/м2300 лм ANSIПотужність: 50 Вт26 кВт·год0 .3 кВт·год0,3 кВт·годНапруга : 100 -240 V240 VFrequency: 60 HzCompatible: VESA 100 x 100 mmWindowsResolution (px): 2560 x 1440 pxPlug-in product: ТакТип штекера: EU socketРоздільна здатність: Quad HDScreenscreen diagonal (cm): 60,5 cm61 cmType: OśProperties: Adjustable Swivel LED екран Перемикач увімк./вимк. Регульований плоский екран Індикатор роботи Світлодіод Вбудовані динаміки Співвідношення сторін: 16:9 Коефіцієнт контрастності: 1000:1 Вхідне з’єднання: DVIНавушники: 3,5 ммЗ’єднання: DVI-D x 1Ethernet: НіКут роботи: 178ºЗ’єднувачі: Отвір KensingtonЖивлення: 47/63 Гц Нахил: -5º / 20º0º/90ºНе включає: BluetoothПриблизна температура: - 20ºC / 60°CМонтаж: VESAOДіапазон робочих температур: 5º / 40ºСертифікат: сертифікат ENERGY STAR Передача: -45º / 45°Максимальне налаштування: 140 ммТочність (відносна вологість): 20 % - 90 %
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Висота з основою | 415mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 240mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Марка | BenQ > Monitory BenQ |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 50W Вт |
| Розмір плями | 0,205mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 563mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







