Монітор AOC Q27V5CW/BK
  • В наявності
  • Код: 137636158
Монітор AOC Q27V5CW/BK
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропускати жодної деталі, купуйте монітор AOC Q27V5CW/BK 27" LED IPS AMD FreeSync без мерехтіння 75 Гц в кращому випадку Ціна Тип: МоніторПотужність: 40 Вт Роздільна здатність: Quad HDНапруга: 100-240 ВМікрофон в комплекті: НемаєСенсорний екран: Ні Технологія: IPSLEDСумісність: VESA 100 x 100 ммЧастота: 50-60 Гц 75 Гц Час відгуку: 1 мсЯскравість: 300 кд/м²Колір: ЧорнийПідключення: HDMIHDMI 2.0USB 3.2 DisplayPort 1.4USB-CJack 3.5 mmDisplayPortSwivel: YesЕкран: 27" Клас енергоспоживання: GPPuggable продукт: YesPlug type: EU socket Роздільна здатність (пікс.): 2560 x 1440 pxОсобливості: Матове покриттяПлоский екранВбудовані динамікиРегульована висота Поворотна основаПікселі роздільна здатність (dpi): 109 dpi Діагональ екрана (см): 68,6 смVESA : 10 x 10 см
Характеристики
Основні
ВиробникAOC
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Вага з базою6.4 kg
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана27 cali > Monitory 27 cali
Додаткові функціїAMD FreeSync
Клас енергоспоживанняF
КолонкиPosiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami
МoдельQ27V5CW/BK
МаркаAOC > Monitory AOC
Матричне покриттяMatowa
Споживана потужність40W Вт