Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung U28R550UQP MonitorImage Діагональ 71,1 см (28 дюймів) UHD, 4K, 3840 x 2160 пікселів; Час відгуку пікселя: 4 мс. Клас енергоефективності (Calc): F (A - G) Інтерфейси: DisplayPort, HDMI, навушники (роз’єм 3) ) 0,5 мм); Вільна синхронізація, розширений динамічний діапазон (HDR), роз’єм для навушників, нахил. Більше пікселів, більше можливостей. Приготуйтеся до неперевершеного візуального досвіду. Насолоджуйтесь роздільною здатністю, що в чотири рази перевищує Full HD, і відчуйте кожну деталь. Монітор UHD відображає приголомшливі зображення з 8 мільйонами пікселів, які будуть насолоджувати вас під час потокової трансляції, серфінгу та ігор.Чітке зображення з усіх кутів Де б ви не сиділи, ви завжди бачите повнокольорове зображення. IPS-дисплей рівномірно відображає яскраві кольори по всьому екрану, тому ви можете насолоджуватися високою точністю кольору під будь-яким кутом Широкий діапазон відтінків Підтримка HDR забезпечує відображення світлих і темних кольорів на екрані. Темні ділянки стають насиченішими, а світлі — яскравішими. Відчуйте виняткову чіткість і захоплюючу деталізацію Насолоджуйтеся плавною грою Попрощайтеся з різкими ігровими сценами. AMD FreeSync забезпечує плавне відображення зображень і не залишає шансів на затримку зображення Необмежене задоволення для очей Мінімалістичний дизайн поєднується з витонченими технологіями. Стильний 28-дюймовий плоский екран безрамковий з трьох сторін, тож ви можете розташувати два монітори поруч і насолоджуватися захоплюючим зображенням UHD майже без рамок. Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, будь ласка, зв’яжіться з нами Обладнання: Діагональ екрана: 71,1 см (28 дюймів) Роздільна здатність дисплея: 3840 x 2160 пікселів Тип HD: 4K Ultra HD Технологія екрана: LED Час відгуку: 4 мс Оригінальне співвідношення сторін: Кут огляду 16:9 по горизонталі: 178° кут огляду по вертикалі: 178°. Кріплення VESA Колір продукту: Сірий Технічні характеристики: Час відгуку пікселя: 4 мс · Сенсорний екран: немає · Формат HDR: HDR10 · Співвідношення сторін: 16:9 · Глибина продукту: 250,5 мм · Інтерфейси (Комп'ютер / Мультимедіа): DisplayPort, HDMI, навушники (роз'єм 3,5 мм) · Інтерфейси: DisplayPort: 1 x · Інтерфейси: HDMI: 2 x · Яскравість: 300 кд/м² кд/м² · Клас енергоефективності 2021: F (A - G) · Колір виробника: сірий · Сумісний з HDR: Є · Контраст: 1000 : 1 · Кут нахилу: -2/+15 · Кут огляду (горизонтальний): 178 ° · Кут огляду (вертикальний): 178 ° · Можливість кріплення на стіну: 75 x 75 мм, стандарт VESA · Матриця частота оновлення: 60 Гц · Енергоспоживання в режимі сну: 0,3 Вт · Діагональ дисплея (в дюймах): 28 дюймів · Діагональ дисплея (в см): 71,1 см · Тип панелі: LCD (IPS) · Тип дисплея: LCD · Роздільна здатність екрана : UHD, 4K · Вертикальна роздільна здатність: 2160 пікселів · Горизонтальна роздільна здатність: 3840 пікселів · Ширина продукту: 638,8 мм · Технологія VRR: AMD FreeSync · Налаштування положення дисплея: Нахил · Вага: 5,6 кг · Висота продукту: 479,3 мм · Характеристики монітора: Freesync , Розширений динамічний діапазон (HDR), Гніздо для навушників, можливість нахилу · Вигнутий екран: Ні · Джерело живлення: 100–240 В/змінного струму · Застосування (монітор ПК): Домашнє · Споживання електроенергії: 27 Вт У комплект поставки входить: Монітор (включаючи підставку), З’єднувальний кабель, короткий посібник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 28 cali > Monitory 28 cali |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Samsung UR550UQRX |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 27W Вт |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 70 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










