Доставка зі складу 5-10 днів.

24-дюймовий монітор із роздільною здатністю QHD

Мільярди кольорів із HDR10

Роз'єм USB-C і порт LAN
Частота оновлення 75 Гц із AMD FreeSync™

Автоматичне визначення джерела
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ У QHD

Відкрийте для себе деталі, які ніколи раніше не бачили. Насолоджуйтеся новими рівнями точності під час перегляду улюбленого фільму або роботи над своїм останнім проектом. До 1,7 разів більша щільність пікселів, ніж роздільна здатність Full HD. QHD дає більше простору для багатозадачності або зйомки красивих відео та зображень.
Погляд під будь-яким кутом
Монітор оснащено IPS-панеллю, яка забезпечує кришталево чисту якість кольору та широкий кут огляду 178°. Кожен користувач може розраховувати на чудове візуальне враження під будь-яким кутом із яскравими та чіткими кольорами без розмиття.

НАСОЛОДУЙТЕСЯ МІЛЬЯРДОМ КОЛЬОРІВ

Завдяки відображенню одного мільярда кольорів ви можете насолоджуватися зображеннями з приголомшливою точністю кольорів і деталізацією. Крім того, HDR10 розширює тональний діапазон кольорів, роблячи яскраві кольори ще яскравішими, а чорні – глибшими. Кожен кадр порадує вас, і ви відчуєте його так, як задумав творець.
ДОСТАТО ОДНОГО КАБЕЛЮ

Простий спосіб утримувати свій стіл у порядку. Монітор Samsung оснащений портом USB-C, що дозволяє передавати дані і одночасно заряджати ноутбук на 90 Вт за допомогою одного кабелю. Ви також можете підключитися до свого комп’ютера через бездротову локальну мережу.
ІДЕАЛЬНЕ ЗОБРАЖЕННЯ БЕЗ ЛАГІВ

Частота оновлення 75 Гц
Змушує монітор миттєво реагувати на кожну вашу команду, підвищуючи продуктивність у будь-якій програмі. У той же час під час динамічних сцен у фільмах та іграх зображення відображаються надзвичайно плавно, щоб ви не пропустили жодної деталі, яка може вирішити вашу перемогу.
Плавна робота
Технологія AMD FreeSync™ покращує ігрові враження та швидкість відгуку, синхронізуючи частоту кадрів із частотою оновлення екрана. Завдяки цьому динамічні сцени не застрягають і зображення не розривається.

ПІДКЛЮЧАЙТЕ ТА МИЛУЙТЕСЯ

Монітор має автоматичне визначення джерела, тому вам не потрібно нічого налаштовувати, коли ви підключаєте новий пристрій.
СУЧАСНИЙ СТИЛЬ ТА КОМФОРТ РОБОТИ

Завдяки майже безкаркасному дизайну ви можете повністю зосередитися на роботі. Ви можете розмістити два монітори поруч і перемикатися між програмами, електронною поштою чи документами, не відволікаючись.

Монітор, сертифікований TUV
Монітор автоматично регулює яскравість і колірну температуру відповідно до середовища, в якому ви працюєте. Режим Eye Saver мінімізує випромінювання синього світла, яке шкідливо впливає на сітківку, а технологія Flicker Free зменшує мерехтіння зображення. Ви можете користуватися монітором довше, не сльозяться та не горять очі.
Порівняти монітори
* GTG – від сірого до сірого – означає час, необхідний для переходу від рівня сірого до рівня сірого. Вимірювання GTG забезпечує швидший час реакції. Час відповіді базується на внутрішньому тестуванні. Може відрізнятися залежно від умов тестування.
** На основі внутрішнього тестування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 19 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | LS24A600UCUXEN |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0,3mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴









