Доставка зі складу 5-10 днів.
Домінуйте на полі бою з ігровим монітором AOC C27G2ZE. Блискавичний час відгуку матриці подарує додаткові частки секунди в швидких боях. Плавність зображення призведе до підвищення точності прицілювання, що дасть вам додаткову перевагу над суперником. Більше того, динамічне зображення та дивовижні кольори змусять вас ще більше зануритися в гру.
Неймовірний час відповіді
Час відгуку пікселя 0,5 мс означає швидкість без розмиття, що покращує ваші враження від гри. Швидка дія та драматичні переходи представлені плавно, без дратівливих ефектів привидів. Виберіть правильний шлях до успіху, і не дозволяйте повільному екрану зупиняти вас.
Неймовірно висока частота оновлення
Частота оновлення 240 Гц повністю розкриває потужність найкращих графічних карт, гарантуючи безпрецедентну плавність зображення на екрані. Коли кожна деталь є чіткою та кожен рух чітко відображається, ваша реакція може стати єдиним цілим з дією та вивести ваш ігровий процес на новий рівень.
Плавний ігровий процес без мінімальних збоїв
Виробник: AOC
Технологія: LED
Діагональ екрану: 27 дюймів
Динамічний контраст: 80000000:1
Роздільна здатність: 1920x1080
Час відгуку: 0,5 мс
Тип матриці: ТВ-тюнер VA: немає
Роз'єми: DisplayPort, 2x HDMI
Яскравість: 300 кд/м2
Динаміки: немає
Функція Pivot: Ні
Колір: чорний
Клас енергоспоживання: F
Стандарт VESA: 100x100
Додаткові функції: AMD FreeSync, Flicker Free, Low Blue Light
Покриття матриці: матове
Настінне кріплення: так
Енергоспоживання: 24 Вт Частота оновлення: 240 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,5 kg |
| Висота з основою | 528mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 227mm |
| Річне споживання енергії | 31 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | C27G2ZE/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 24W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 612mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
- Ціна: 9 999 ₴




