Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Philips 27" 4K
27-дюймовий монітор Philips 4K UHD забезпечує неймовірно чітке зображення. Технологія 4K UHD із широкоформатним дисплеєм дозволяє насолоджуватися ідеально видимими деталями та високим рівнем реалістичності під будь-яким кутом огляду. Відсутність ефекту мерехтіння зменшує зорову втому після тривалого використання.
Роздільна здатність 4K IPS
Монітор дозволяє відображати зображення з роздільною здатністю UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) і дозволяє вдихнути життя в кожне зображення та графіку. Це ідеальний вибір для вимогливих дизайнерів, які працюють із програмним забезпеченням САПР, графічних дизайнерів, які використовують програми 3D, або фінансистів, які щодня використовують великі електронні таблиці.
Технологія IPS
Він забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів, що дозволяє переглядати зображення майже під будь-яким кутом. На відміну від стандартних TN-панелей, IPS-монітори пропонують надзвичайно чітке зображення та яскраві кольори. Це робить їх ідеальними не лише для відображення фотографій і відео чи перегляду веб-сторінок, а й для професійного використання.
Вузька межа
Нові монітори Philips мають надзвичайно вузьку рамку, яка не відволікає увагу від зображення та забезпечує його максимальний розмір. Особливо при підключенні кількох моніторів, а завдяки 1,074 мільярда кольорів і 12-бітній обробці це дозволяє відтворювати повні природні кольори без видимої градації та проблем із неприродним відображенням кольорів.
Стандарт HDMI
Пристрій із роз’ємом HDMI обладнано обладнанням, необхідним для отримання високоякісного сигналу, що передається через інтерфейс HDMI. Використовуючи один кабель, ви можете передавати високоякісне цифрове зображення та звук із комп’ютера чи будь-якої кількості аудіо-відео джерел (зокрема декодери, DVD-програвачі, аудіо/відео-ресивери та відеокамери).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4,8 kg |
| Висота з основою | 466mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 189mm |
| Річне споживання енергії | 61 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 276E8VJSB |
| Марка | Philips > Monitory Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Розмір плями | 0,155mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 613mm |
- Ціна: 9 999 ₴


