Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігровий монітор AOC Q27G2U
Чудовий дизайн і надзвичайно багата функціональність — це робить монітор AOC Q27G2U інструментом, який допоможе вам заново відкрити для себе ігри. Міцна конструкція в поєднанні з панеллю VA забезпечує найкращий ігровий досвід у кожній деталі. Насичені кольори, найдрібніші деталі та надзвичайно швидкий час відгуку – це функції, які допоможуть вам досягти успіху на віртуальних полях битв. Зустрічайте ігровий монітор AOC Q27G2U.
Технологія AMD Free-Sync
Незалежно від конфігурації апаратного забезпечення, ви отримаєте найвищу частоту кадрів завдяки технології AMD Free-Sync. Незалежно від того, чи мчите ви крізь розриви снарядів, чи скрипите через залиті дощем кути, попрощайтеся з розривами рами та затримкою – залиште своїх опонентів у чудово відтвореному вихлопі.
Ширше поле зору
Розширте поле зору, використовуючи кілька моніторів одночасно. Вузький край і безкаркасний дизайн забезпечують мінімальне відволікання від рами та дозволяють створити ідеальну бойову позицію.
Швидкий час відгуку та висока частота оновлення
Час відгуку пікселя 1 мс означає швидкість без розмиття, покращуючи ваші враження від гри. Швидка дія та драматичні переходи представлені плавно, без дратівливих ефектів привидів. Виберіть правильний шлях до успіху, і не дозволяйте повільному екрану зупиняти вас.
Завдяки частоті оновлення 144 Гц кожен кадр відображається чітко й плавно, тож ви можете точно розраховувати свої серії в будь-якому шутері та насолоджуватися плавним рухом під час швидкісних перегонів.
Технічні дані: Виробник: AOC
Технологія: LED
Діагональ екрану: 27 дюймів
Динамічний контраст: 80000000:1
Роздільна здатність: 2560x1440
Час відгуку: 1 мс
Тип матриці: VA
ТВ-тюнер: недоступний
Роз'єми: DisplayPort, HDMI, USB
Яскравість: 250 кд/м2
Динаміки: немає
Функція Pivot: так
Колір: чорний
Клас енергоспоживання: G
Стандарт VESA: 100x100
Додаткові функції: AMD FreeSync
Покриття матриці: матове
Настінне кріплення: так
Енергоспоживання: 32 Вт Частота оновлення: 144 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5.2 kg |
| Висота з основою | 529mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 227mm |
| Річне споживання енергії | 32 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Q27G2U/BK |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 32W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 613mm |
- Ціна: 9 999 ₴




