Доставка зі складу 5-10 днів.


Екранний простір 2560x1080 UltraWide™ Full HD
HDR HDR10 Високий динамічний діапазон
Колір 99% покриття sRGB Широка палітра кольорів
Підключення USB Type-C™ USB Type-C™ (режим DisplayPort)
29-дюймовий екран UltraWide™ Full HD
Більше місця для різних завдань
Монітор із роздільною здатністю UltraWide™ Full HD (2560x1080) і співвідношенням сторін 21:9 забезпечує на 33% більше простору на екрані, ніж монітор із роздільною здатністю FHD (1920x1080).


Співвідношення сторін зображення 21:9 UltraWide™ Full HD
Дизайн Вузька рамка

Покращуйте свій домашній офіс
Завдяки широкому екрану монітор дозволяє комфортно брати участь у вебінарах із більшою кількістю учасників та зручно переглядати матеріали.

Онлайн-уроки з широким полем зору
Перетворіть широкий екран свого монітора на віртуальний клас, де ви зможете ефективно організувати всі свої підручники, уроки, бесіди та пошуки.

Почніть переглядати матеріали поруч
Переглядайте звіти та таблиці даних поруч для зручного перегляду без перемикання між вікнами.


HDR10
Детальний контраст
Завдяки технології HDR доступні різні типи вмісту. Цей монітор оснащено технологією HDR10, що базується на 99% кольорової гами sRGB, яка підтримує певні рівні кольору та яскравості, забезпечуючи фантастичні кольори вмісту.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


IPS із 99% sRGB (тип.)
Справжні кольори та широкий кут огляду
Монітор LG IPS забезпечує винятково точне відтворення кольорів. Широкий кут огляду означає, що IPS-монітор може похвалитися охопленням до 99% колірної гами sRGB.


1 мс MBR
Фантастична швидкість веде до перемоги
MBR 1 мс забезпечує плавну гру, підвищує різкість і усуває ореоли. Динамічні та швидкі об’єкти в центрі дії можуть дати гравцеві перевагу над іншими.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*1 мс Motion Blur Reduction зменшує яскравість і запобігає використанню таких функцій: AMD FreeSync™ / DAS (Dynamic Action Sync) / Flicker Safe.*У режимі MBR 1 мс може виникати мерехтіння.


AMD FreeSync™
Чистіше, плавніше та швидше
Технологія AMD FreeSync™ забезпечує плавну та безперервну розваги з високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Практично зменшує розриви та заїкання зображення.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Порівняння режиму «ВИМК.» (ліворуч) і AMD FreeSync™.
Режим гравця
Індивідуальні режими для різних ігор
Користувачі можуть вибирати з режимів Gamer, FPS і RTS, налаштовуючи параметри дисплея. Налаштування можна налаштувати та оптимізувати для будь-якого типу гри.




Традиційне рішення


DAS
Швидша реакція на опонентів
Технологія Dynamic Action Sync зменшує затримку введення, тому все відбувається на екрані в реальному часі.


ВИМКНЕНО


УВІМКНЕНО
Атакуйте першими в темряві
Чорний стабілізатор допомагає уникнути снайперів, які ховаються в темряві, і швидко уникнути вибухів.




Ефективніше прицілювання
Перехрестя розташовано по центру, що полегшує влучення.
*Зображення є моделюванням, призначеним для підкреслення особливостей представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.
USB Type-C™ (режим DisplayPort)
Просте підключення
LG 29WP60G має порт USB Type-C™, який підтримує альтернативний режим DisplayPort. За допомогою одного кабелю USB Type-C™ ви можете надсилати сигнал DisplayPort на зовнішній монітор без використання спеціальних кабелів чи активних адаптерів.


*Порт USB Type-C™ на цьому моніторі сумісний із ноутбуками та смарт-пристроями з портом USB Type-C™ (режим DisplayPort Alt), які не підтримують живлення.


Режим читання
Менше синього світла, більше комфорту для очей
Зменшення синього світла зменшує втому очей, режим читання надає екрану колірну температуру, подібну до температури паперу, і забезпечує оптимальні умови для читання.


Flicker Safe
Догляд за очима
Технологія Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння екрана та забезпечує комфортне робоче середовище для очей.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Розрахунки, виконані в рамках внутрішнього тестування LG на моделі 29WP60G у листопаді 2020 року. Це значення може відрізнятися залежно від фактичних умов експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 25 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 29 cali > Monitory 29 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 29WP60G-B |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Розмір екрана | 73 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1080 > Monitory 2560x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | UltraWide > Monitory UltraWide |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







