Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустити жодної дрібниці, купіть монітор Asus 90LM06V0-B01A70 IPS 34" за найкращою ціною. Тип: GamingMonitorScreen: 34 "Технологія: IPSLEDHDR10Flicker freeResolution (px): 3440 x 1440 pxDesign: CurveConnects: USB-CHDMIDisplayPort x 1USB A x 2Pluggable product: YesКлас енергоспоживання: GPlug type: EU socketДіагональ екрану (см): 86,4 cmColor: BlackFeatures: AdjustableSwivelHDRRju стабільнийВбудовані динамікиКоефіцієнт контрастності: 1000:1Finish: MatteЧастота: 50–60 Гц48–100 Гц Напруга: 100–240 В Рекомендоване використання: Ігри Потужність: 4 Вт Включає: Вихід для навушників Роздільна здатність: UltraWide Quad HD Кут роботи: 178º Споживання електроенергії: 0,5 кВт·год 0,3 кВт·год Роз’єми: Отвор Kensington Security Форм-фактор: 21:9 З’єднання: DisplayPort 1. 4Кріплення: VESA Яскравість: 400 лм ANSICompatible: VESA 100 x 100 мм Максимальне налаштування: 100 мм
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 34 cale > Monitory 34 cale |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XG349C |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 40W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 3440x1440 > Monitory 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








