Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS MQ16AH
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Ні |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Висота з основою | 226mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 15 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 15,6 cala > Monitory 15,6 cala |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | MQ16AH |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Błyszcząca |
| Споживана потужність | 15W Вт |
| Розмір плями | 0,179mm |
| Розмір екрана | 39,6 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | OLED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
| Ширина з основою | 358mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



