Монітор 40" Philips 40B1U5601H
  • В наявності
  • Код: 147044377
Монітор 40" Philips 40B1U5601H
Доставка зі складу 5-10 днів.
40-дюймовий монітор 40B1U5601H IPS HDMI DP USB-C МАЄ динаміки камери
40B1U5601H
Дуже добре обладнано
RJ-45 USB-C забезпечує просте та безпечне підключення до мережі
Кришталево чисте зображення на екрані UltraWide QHD із роздільною здатністю 3440 x 1440 пікселів
Технологія розширеного динамічного діапазону (HDR) забезпечує більш реалістичне кольорове зображення
Вихід DisplayPort для підключення додаткових дисплеїв
Вбудований перемикач KVM дозволяє легко перемикатися між джерелами
Веб-камера з шумопоглинаючим мікрофоном дозволяє співпрацювати
Цей монітор Philips оснащено вбудованою 5-мегапіксельною веб-камерою, шумопоглинаючим мікрофоном і динаміками. Це ідеальне рішення для роботи вдома та віддаленої співпраці. Веб-камера має сертифікат Windows Hello. Оснащений вдосконаленими датчиками для розпізнавання обличчя Windows Hello, що дозволяє зручно входити на пристрої Windows менш ніж за 2 секунди. Фізичний перемикач камери забезпечує додаткову конфіденційність, коли вона не використовується. Мікрофон із системою шумозаглушення та два вбудовані динаміки потужністю 5 Вт забезпечують чистий звук під час спілкування.
Аксесуар у вас під рукою
PowerSensor зменшує витрати на електроенергію до 80%
Технологія MultiView дозволяє підключати та відображати два пристрої одночасно
Технологія IPS LED забезпечує широкий кут огляду та точність зображення та кольорів
- Монітор із підставкою
– кабель HDMI
- Кабель DisplayPort
– Кабель USB-C USB-C/A Y
- Шнур живлення
– Документація користувача
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
Сенсорний екранНі
СтанНовий
Тип матриціIPS
Користувальницькі характеристики
Вертикальні кути огляду178°
Гарантійний термін (міс)12
Горизонтальні кути огляду178°
Діагональ екрана40 cali > Monitory 40 cali
Додаткові функціїHDR
Клас енергоспоживанняG
Мoдель40B1U5601H
МаркаPhilips > Monitory Philips
Матричне покриттяBłyszcząca
Споживана потужність31,5W Вт
Розмір плями0,3mm