Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung Odyssey Neo G9
Вибраний гравець
Створений спеціально для ентузіастів цифрових розваг і кіберспорту, Samsung Odyssey Neo G9 поєднує в собі футуристичний дизайн, новітні технології обробки зображень і найвищу якість виготовлення. Ця комбінація забезпечує ідеальне занурення та небачений раніше досвід гри.
3 основні функції
Чудова якість зображення
Технологія Quantum Mini LED, яка підтримує HDR2000, відповідає за чудові зображення та надзвичайно насичені кольори, оживляючи віртуальні світи на екрані з надзвичайною увагою до кожної деталі.
Новий вимір дизайну
З найбільшою кривизною 1000R серед моніторів, адаптованою до роботи людського ока, і рішенням CoreSync, Samsung Odyssey Neo G9 гарантує фантастичне зображення ігрового світу та ідеальне занурення.
Створено для перемоги
Іноді частки секунд визначають успіх місії. Надвисока частота оновлення 240 Гц, час відгуку 1 мс і технології G-Sync і FreeSync™ Premium Pro підтримують ваші рефлекси та усувають збої, наближаючи вас до перемоги.
Відзначено критиками
Монітор Samsung Odyssey Neo G9 вийшов на ігровий ринок як хіт, отримавши чудові відгуки від критиків і геймерів з усього світу. Переконайтеся самі, наскільки це захоплююче завдяки надзвичайній якості зображення та чудовому рівню занурення.
Досягніть наступного рівня занурення
Революційна технологія Quantum Matrix забезпечує ідеальний контраст і чудове відтворення яскравості для ще кращого представлення деталей ігрового світу. Цілих 2048 областей покращеного чорного в поєднанні зі статичним контрастом 1:100 000 роблять відображуване зображення завжди вражаючим.
Ідеальні кольори в будь-якому світі
Завдяки технології HDR2000 кольори набувають справжньої глибини. Кольори на дисплеї QLED завжди яскраві та правильно насичені. HDR10+ дозволить вам оптимізувати яскравість і контраст, щоб гра могла радувати око саме так, як задумали її творці.
Якість зображення Dual QHD
Екран монітора Odyssey Neo G9 еквівалентний налаштуванням подвійного монітора QHD. Це забезпечує гладке зображення без рамок, різниць кольорів або спотворень. Роздільна здатність 5120 x 1440 пікселів дозволяє зануритися в ігровий пейзаж і повністю присвятити себе розвагам. Співвідношення сторін 32:9 означає, що ви не пропустите жодної деталі, а завдяки вигнутому екрану ви можете бачити своїх опонентів навіть краєм ока.
Дозвольте себе занурити у світ гри
Відчуйте занурення в зображення на безпрецедентному рівні. Вигнутий монітор Samsung Odyssey Neo G9 забезпечить вам надзвичайну реалістичність і динаміку ігрового процесу. Кривизна 1000R, адаптована до роботи людського ока, створить навколо вас зображення найвищої якості, зафіксувавши всі деталі віртуальної реальності на 49-дюймовому екрані.
Захоплюючий футуристичний дизайн
Samsung Odyssey Neo G9 не лише забезпечує чудове зображення. Він також чудово виглядає сам по собі, будучи ідеальним доповненням до вашого ігрового набору. Ядро монітора з підсвічуванням налаштовує кольори відповідно до відображеного зображення завдяки CoreSync, перетворюючи кольори гри у вашу реальність, а красивий білий корпус нагадує космічний корабель прямо з фантастичної наукової фантастики.
Див. більше
Під час гри зображення залишається різким і чітким, без смуг і розмитості завдяки частоті оновлення до 240 Гц. Це майже в чотири рази швидше, ніж стандартна частота оновлення для більшості доступних на ринку моніторів.
Краще, швидше, чіткіше
Покладайтеся на свої рефлекси, а не на милість дратівливої затримки. Час відгуку 1 мс і затримка введення лише 2 мс зроблять усі ваші дії миттєво видимими на екрані. Не дозволяйте нічому зупиняти вас на шляху до перемоги.
Сумісність AMD FreeSync™ Premium Pro і G-Sync
Більше жодної перерваної гри! Сумісність з G-Sync синхронізує графічну карту з відображуваним зображенням, щоб усунути розриви, заїкання та затримки на екрані, забезпечуючи ідеально плавну та швидку гру. Крім того, AMD FreeSync™ Premium Pro гарантує, що навіть найдинамічніші та складні сцени будуть стабільними та практично без затримок.
Грати, дивитися, транслювати
Картинка за картинкою
Використовуйте всі можливості свого монітора. Показувати зображення з двох різних джерел із роздільною здатністю за умовчанням.
Картинка в картинці
Ідеально підходить для потокової передачі або багатокористувацьких ігор, виступаючи як другий віртуальний екран, що відображається на 25% екрана.
Easy Setting Box
Функція Easy Setting Box дозволяє легко розділити екран, дозволяючи працювати в різних вікнах або додаткових робочих столах.
Комфорт у будь-якій ситуації
Налаштуйте налаштування монітора для вашої зручності
Комфорт використання забезпечується ергономічним налаштуванням налаштувань монітора, завдяки чому він оптимально підійде до вашої установки. Ви можете розмістити монітор на столі або повісити його на стіну за допомогою стандартних кріплень VESA.
Кілька портів
Знайдіть свою виграшну позицію. Панорамуйте, нахиляйте та регулюйте висоту, поки не будете готові до перемоги. Монітор повністю сумісний зі стандартом VESA. Екран можна легко перемістити в ідеальне положення. Багато портів легкодоступні, і їх можна підключити до ваших улюблених пристроїв без непотрібного безладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 49 cali > Monitory 49 cali |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Samsung Odyssey Neo G9 SAG950NUX |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 55W Вт |
| Розмір екрана | 124 cm |
| Роздільна здатність | 5120x1440 > Monitory 5120x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | QLED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Białe |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴









