Доставка зі складу 5-10 днів.
Швидкість роботи та чудові кольори на одному екрані: AOC AG274QXM поєднує дуже високу частоту оновлення до 170 Гц із реалістичним зображенням завдяки технології mini-LED і HDR1000. Монітор забезпечує найвищу якість зображення при роботі з персональними комп'ютерами та ігровими приставками.
МІНІЛЮВАНЕ
Завдяки використанню технології mini LED ця модель поєднує в собі яскравість, найвищу якість зображення та найкращу рівномірність зображення, залишаючись тоншою за монітори зі звичайним світлодіодним підсвічуванням. 50 відтінків сірого, які обмежують занурення, видаляються, що призводить до справжнього чорного кольору та зменшення ефекту ореолу.
РОЗДІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ QHD
Завдяки роздільній здатності 2560 x 1440 пікселів Quad HD (QHD) забезпечує найвищу якість і чіткість зображення, а також високий рівень деталізації. Широкоекранний формат 16:9 забезпечує достатньо місця як для офісних програм, так і для розваг у вигляді ігор і фільмів.
ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 170 ГЦ
Частота оновлення 170 Гц, що значно перевищує промисловий стандарт 60 Гц, робить ігри неймовірно плавними. Реалізуйте потенціал вашої відеокарти. Забудьте про розривання кадрів і розмиття в русі. Відчуйте, як ваші рефлекси стають єдиними з дією. Ніколи не озирайтеся назад.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 8,15 kg |
| Висота з основою | 548mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 353mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | AOC AG4QXM |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 65W Вт |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 613mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴




