Телевізор Philips 43PUS8518
  • Немає в наявності
  • Код: 155027581
Телевізор Philips 43PUS8518
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустити жодної дрібниці, купіть Smart TV Philips 43PUS8518/12 43" 4K Ultra HD LED HDR10 Dolby Vision за найкращою ціною .Діагональ екрану (см): 109,2 см108 смSmart TV: ТакТип: Телевізійний виріб з можливістю підключення: ТакЕкран: 43"Тип вилки: Гніздо ЄСКолір:СірийАнтрацитТехнологія:LEDHDR10Dolby VisionTuner: DVB-T2Аналоговий і цифровийDVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB- T,DVB-T2 ,DVB-T2 HDКлас енергоспоживання: FРоздільна здатність: 4K Ultra HDЗ’єднання: BluetoothWi-FiBluetooth 5.0eARCЗ’єднувачі: USBRJ45HDMIUSB 2.0Ethernet LANRF x 2HDCPCI+Роздільна здатність (пікс.): 3840 x 2160 пікселів. текст Електронний телегід (EPG) HDR Таймер сну2 Динаміки Автоматичний пошук каналів Функція субтитрів Повернення аудіоканалу (ARC) Атмосферне освітлення Плоский екран Співвідношення сторін: 16:9 Сумісність: Google Assistant Джерело живлення: Кабель змінного струму Середньоквадратична потужність живлення: 20 Вт Сумісність: Amazon Alexa Включає: Пульт дистанційного керування Процесор: чотирьохядерне підсвічування : Характеристики світлодіодів: ECO Auto Power Off: Так Канали: 2.0 Напруга: 220-2 40 В Частота: 60 Гц Формати: BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNGКріплення: VESAOопераційна система: Google TV