Телевізор Philips 48OLED818
  • Немає в наявності
  • Код: 155407001
Телевізор Philips 48OLED818
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні даніЕкран: 48" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160 пікселів Smart TV Android TV
Звук Сабвуфер 30 Вт 4 середньочастотні динаміки 10 Вт Звукова система 2.1 Сабвуфер Вбудований динамік Потужність [Вт] 70 Звукові декодери Dolby AC-4 Dolby Atmos Dolby Digital MS12, V2.6.1 DTS: X Функції звуку DTS Play-Fi Штучний інтелект- на основі звуку Калібрування кімнати Еквалайзер A.I. Персоналізація звуку Режим MimiNight Налаштування гучності Dolby Чіткі діалоги Покращення басів Dolby
ЕнергіяНовий клас енергоспоживання: GСпоживання електроенергії (в режимі очікування) [Вт]: 69Споживання енергії (режим очікування) [Вт]: 0,3HDR споживання енергії [кВт-год/1000год]: 66Електроживлення: 220–240 В 50/60 Гц Обладнання: Кабель живлення , Пульт дистанційного керування, База Прикріплена документація: Посібник користувача, Гарантійний талон Гарантія: 24 місяці