Телевізор TCL 40S5400A
  • В наявності
  • Код: 154224737
Телевізор TCL 40S5400A
Доставка зі складу 5-10 днів.
Телевізор TCL 40" 40S5400A
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникTCL
Роздільна здатність екрану1920x1080
СтанНовий
Звук
Dolby DigitalТак
Прийом сигналу
ТелетекстТак
Користувальницькі характеристики
DLNAДа
Ethernet (ЛВС)Да
HDR-режимДа
HbbTVДа
RF-вхідДа
Smart TVAndroid TV > Telewizory Android TV
Автоматичне регулювання гучностіДа
Вага з базою6,4kg
Типжети Смарт ТВYouTube
Можливості Смарт ТВYouTube
Висота без бази52,4cm
Висота з основою57,5cm
Гарантійний термін (міс)12
Глибина без бази7,5cm
Глибина з основою18,6cm
Діагональ екрана40 cali > Telewizory 40 cali
Використовувані технологіїDolby Digital Plus
Клас енергоспоживанняF
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
Кількість USB-портів1
Кількість портів HDMI2
КомунікаціяBluetooth
МаркаTCL > Telewizory TCL
Напруга живлення220 - 240 V
Система об'ємного звучанняДа
Слот CIНемає
Стандарт VESA100x100
Стандарт кодуванняMPEG-2
ТехнологіїFull HD > Telewizory Full HD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-S2
Пристрій читання карт пам'ятіНемає
Ширина без бази90,5cm
Ширина з основою90,5cm
Енергоспоживання в режимі очікування0,5 W