Електрогриль Hisense HCG1600DBT
  • В наявності
  • Код: 160778686
Менеджер продаж
Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Контактний гриль
Hisense HCG1600DBT
Потужність нагріву: 1600 Вт
Площа гриля (Ш x В) см: 28 x 24
Легке випікання
Тарілки двосторонні з антипригарним покриттям
НАЙВАЖЛИВІШІ ФУНКЦІЇ
ВИПІЧАЙТЕ ДО ІДЕАЛЬНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ
11 ПОПЕРЕДНІХ ПРОГРАМ
НЕЗАЛЕЖНЕ КЕРУВАННЯ НАГРІВАЛЬНОЮ ПЛАСТИНОЮ
180° ВІДКРИТИЙ ГРИЛЬ
Характеристики
Основні
ВиробникHisense
Варіант установкиНастільний
Гарантійний термін12 міс
Споживана потужність1600 Вт
СтанНовий
ТерморегуляторТак
Тип приладуЕлектричний контактний гриль
Додаткові функції і характеристики
Безпечне автовідключенняТак
Можливість використання на відкритому повітріНі
Довжина мережевого шнура1.2 м
Захист від вітруНі
Захист від перегрівуТак
Індикатор нагрівуТак
Індикатор роботиТак
Кнопка блокуванняТак
Лоток для жируТак
Матеріал корпусуМетал, Пластик
Наявність антипригарного покриттяТак
Ручки, що не нагріваютьсяТак
Відсік для шнураТак
Прогумовані ніжкиТак
Регульована висота гриляНі
Знімні пластини, що нагріваютьсяТак
Термоізольований корпусТак
Габаритні розміри гриля
Вага3.5 кг
Висота150 мм
Глибина270 мм
Ширина320 мм
Розміри робочої поверхні
Глибина робочої поверхні240 мм
Ширина робочої поверхні280 мм
Користувальницькі характеристики
Волість1600 W