
Монітор Xiaomi G27Qi (ELA5593EU)
11 654 ₴
- В наявності
- Код: 174146552
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ігровий монітор Xiaomi 2K G27Qi
Надзвичайно ефективний ігровий монітор із винятковою якістю зображення

Насолоджуйтесь захоплюючими стрімкими іграми
Швидкий РК-дисплей 2K 27″_x000D_ Повне візуальне домінування
Завдяки роздільній здатності 2560 x 1440 і швидкому РК-дисплею IPS ви можете швидко реагувати на несподівані ситуації. З блискавичною швидкістю ви виграєте все миттєво.
Роздільна здатність 2560 × 1440
Швидка РК-панель IPS
Широкий кут огляду 178°

Завдяки високій частоті оновлення 180 Гц і швидкому часу відгуку 1 мс ви можете відчути плавний ігровий процес, який дозволить вам продемонструвати свої навички_x000D_ Повне візуальне домінування
Дуже висока частота оновлення 180 Гц забезпечує плавне зображення навіть у швидких і динамічних іграх. Швидкий час відгуку GTG у 1 мс зменшує накладення кадрів і розмиття, що дає змогу залишатися попереду та перемагати суперників.
180 Гц
Частота оновлення
1 мс
Час відповіді


Технологія захисту від розриву FreeSync
Відеокарта вашого комп’ютера та частота оновлення монітора синхронізуються в реальному часі, щоб зменшити розриви та затримки в динамічному середовищі._x000D_ Це забезпечує плавність і стабільність у ключові моменти гри.

Приголомшливий дисплей із реалістичною якістю зображення
DCI-P3 і sRGB забезпечують плавні переходи між насиченими кольорами
Широка колірна гамма 95% DCI-P3 і 100% sRGB* забезпечує насиченіші та природніші кольори._x000D_ 8-бітна глибина кольору забезпечує реалістичніші та детальніші градації кольорів, плавніші переходи кольорів і покращує ігровий процес.

8-бітна професійна глибина кольору

Професійна точність кольору ΔE<2*

100% sRGB
95% DCI-P3

Комфортне слабке синє світло* та затемнення постійного струму захищають ваші очі
Сертифікований TÜV режим слабкого синього світла може фільтрувати короткі хвилі синього світла, забезпечуючи комфорт для очей навіть після годин використання. За допомогою функції затемнення постійного струму ви можете ефективно зменшити мерехтіння екрана.

* Цей продукт не є медичним приладом і не може використовуватися для лікування захворювань


Ексклюзивний дизайн, добре продумані функції
Зручна та регульована основа для комфортної пози
Можливість точного регулювання кута нахилу та настінного кріплення* - комфорт завжди, у будь-якому положенні.

Нахил вперед/назад

Настінне кріплення

*Настінне кріплення не входить до цього продукту, його потрібно придбати окремо
Елегантний дизайн із естетикою кіберспорту

Вузькі рамки з трьох сторін
Велике поле зору забезпечує занурення та природні враження

Керування джойстиком
Зручна робота, швидке керування

Кілька портів
DP1.4 × 2, HDMI2.0 × 2

* Широкий охоплення 95% DCI-P3 відноситься до співвідношення охоплення DCI-P3 у просторі кольорів CIE 1976, обчислене на рівні 95%. 100% sRGB означає співвідношення колірної гами sRGB у просторі кольорів CIE 1931, обчислене на 100%.
* Професійна точність кольору ΔE<2: середнє значення ΔE менше 2. ΔE відноситься до тестової одиниці для відмінностей кольорів, які сприймає людське око в однорідному просторі сприйняття кольорів. Він може кількісно визначити відтворення кольорів для підвищення точності кольорів. Менше число означає менше спотворення кольору.
* Сертифікат із низьким рівнем синього світла стосується сертифікації TÜV із низьким рівнем блакитного світла, ідентифікаційний номер: 0217009673. Режим слабкого синього світла потрібно вмикати вручну. Перейдіть до екранного меню та виберіть «Режим зображення» > «Вибрати режим» > «Слабке синє світло».
* Максимальна роздільна здатність цього продукту становить 2560 × 1440 із максимальною частотою оновлення 180 Гц. Для оптимальної продуктивності рекомендується використовувати кабель DP, який входить у комплект, для підключення до порту DP цього продукту. Якщо роздільна здатність дисплея або частота оновлення не досягає оптимального значення з іншими кабелями DP, зверніться до постачальника, щоб перевірити, чи підтримують кабелі DP або пристрої джерела сигналу максимальну вихідну роздільну здатність.
* Зображення та моделі продуктів, дані, характеристики, продуктивність, технічні характеристики, інтерфейс користувача та інша інформація про продукт наведена лише для ілюстрації. Xiaomi залишає за собою право змінювати цю інформацію. Для отримання додаткової інформації зверніться до продукту та посібника користувача.
* Порівняння на цій сторінці стосуються продуктів Xiaomi. Порівняльні зображення наведено лише для ілюстрації та можуть не відображати реальну продуктивність або функціональність продукту.
* Якщо не зазначено інше, усі дані на цій сторінці надходять із внутрішніх лабораторій Xiaomi. Фактичні дані можуть відрізнятися залежно від факторів навколишнього середовища.
* Щоб краще продемонструвати зовнішній вигляд виробу, блок живлення та кабелі для цього виробу не відображаються на цій сторінці. Насправді цей продукт має бути підключений до джерела живлення за допомогою кабелів.

Ознайомтеся з асортиментом продукції Xiaomi

Смартфони Xiaomi

Розумні годинники Xiaomi

Xiaomi Smart Bands

Побутова техніка Xiaomi

Смартфони Redmi

Розумні годинники Redmi

Redmi Smartbands

Аксесуари Redmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з підставкою | 4,3 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Висота з основою | 453mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 171mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | Nie dotyczy |
| Мoдель | G27Qi |
| Марка | Xiaomi |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 48W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Розмір екрана | 61,2 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | 2x HDMI, 2x DisplayPort, Wejście audio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 180Hz |
| Ширина з основою | 612,5mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 11 654 ₴









