Доставка зі складу 5-10 днів.

МИЙНИК SMEG VZ79B
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Синтетична камера
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Стандартний
ТИП
Композитна чаша
Матеріал
Композитний
Розміри раковини
79
Код EAN
8017709183417
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Серія
Квадра
Колір
Білий
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір для змішувача
Підготовлено
Логотип
При переповненні
Доступні кольорові версії
Чорний, кремовий, вівсяний, цементо/бетон, екстра білий, екстра чорний
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм)
790
Характеристики композиційного матеріалу
Сітчастий фільтр, захист від подряпин, стійкість до термічних ударів, стійкість до ви
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | VZ79B |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 511 ₴



