
Ноутбук Msi Katana A17 AI B8VF-1004XPL 17,3"/Ryzen7/16GB/1TB/NoOS (B8VF1004XPL)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 176494936
Доставка зі складу 5-10 днів.

МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
MSI Katana A17 AI B8VF-1004XPL – Ryzen 7 8845HS 17.3" 16 ГБ 1 ТБ без ОС RTX 40
Виробник: Виходи відеокарти MSI: 1 вихід HDMI 2.0 Операційна система: немає системи Тип продукту: ноутбук Версія: Ноутбук із технологією Al Тип ноутбука: ігровий екран Діагональ: 17,3 дюйма Серія: MSI Katana Оригінальна роздільна здатність: 1920 x 1080 ( Full HD) пікселів Покриття матриці: антиблікове Тип матриці: Технологія IPS-Level: частота оновлення матриці 144 Гц Серія процесорів: AMD Ryzen 7 серії 8000 Тип процесора: AMD Ryzen 7 кількість ядер: 8 шт. Модель процесора: AMD Ryzen 7 8845HS (3,8 ГГц, 5,1 ГГц Turbo, 16 МБ Cache) Розмір оперативної пам’яті: 16 ГБ Оперативна пам’ять з можливістю розширення до: тип використовуваної пам’яті 64 ГБ Оперативна пам'ять: DDR5 (5600 МГц) кількість слотів для пам'яті: 2 шт. Вага: 2,7 кг кількість накопичувачів: 1 x SSD Тип диска: SSD формат диска: 1 x M.2 Об'єм диска SSD: 1000 ГБ Інтерфейс диска: 1 x Ємність диска PCIe: 0 ГБ, версія M: PCIe 4.0 Тип відеокарти: виділена пам'ять відеокарта: 8 ГБ Серія відеокарти: серія RTX 40 Графічна карта: NVIDIA GeForce RTX 4060 GPU для ноутбука Тип пам’яті відеокарти: GDDR6 Стандарт інтерфейсу: USB 3.2, USB Type-C (з DisplayPort), RJ45, HDMI, USB 2.0роз’єми: 1 x USB 3.2 Type-C/ DisplayPort, 2 x USB 3.2, 1 x Зв'язок USB: Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E, LAN 1 Гбіт/с Оптичний привід: відсутній Тип батареї: 3-елементна Максимальна потужність блоку живлення: 200 Вт Колір корпусу: чорний Стиль обкладинки: чорний Колір клавіатури: чорний Клавіатура з підсвічуванням: є Клавіатура характеристики: 4-зонне підсвічування, підсвічування RGB, окрема клавіатура, цифрова ширина: 398 мм, глибина: 273 мм висота: 25,2 мм додаткове обладнання/функціональні можливості: HD-камера, вбудований мікрофон Допоміжні аксесуари: мультитач, інтуїтивно зрозумілий тачпад Безпека: шифрування TPM 2.0 Код виробника: B8VF-1004XPLEAN: 4711377257329 Назва продукту: MSI Katana A17 AI B8VF-1004XPL - Ryzen 7 8845HS | 17,3" | 16 ГБ | 1 ТБ | Без ОС | RTX 4060 Код системи: LT-GM-A17-MSI-089
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | B8VF1004XPL |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Марка | MSI |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 144Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

