
Ноутбук Msi Cyborg 15 A12VE-017XPL-G2A 15.6"/i5/16GB/512GB/NoOS (A12VE017XPLG2A)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177498578
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук MSI з екраном 15,6 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, оснащений процесором Intel Core i5-12450H з частотою 4,4 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Відеокарта GeForce RTX 4050 не має встановленої операційної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | A12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | A12VE017XPLG2A |
| Мoдель | CYB 15 A12VE-017XPL-G2A |
| Марка | MSI |
| Операційна система | Bez systemu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
