
Монітор LG UltraGear OLED 32GS95UV-B
54 567 ₴
- В наявності
- Код: 175742094
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор LG UltraGear OLED 32GS95UV-B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 9,8 kg |
| Час відповіді | 0,03 ms |
| Висота з основою | 511mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 250mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | 32GS95UV |
| Марка | LG |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 567 ₴








